Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác,akivel kb. egy éve ismertük meg egymást,akkor az egyik ismerősömmel járt,így csak haverok voltunk. Aztán szakítottak és msn-en sokat beszéltünk,és úgy tűnt akar tőlem többet is,majd eltűnt és visszament a bnőjéhez,akivel 1-2 hónapot jártak. eközben is beszéltünk msn-en és nyíltan kimondta,hogy nem szereti a csajt. Majd újból szakítottak. Tudtam,hogy ő is jön egy olyan külföldi kirándulásra,ahol nem sok mindenkit ismerünk,de egymást igen.Hát így az "nyaralás" során néha flörtölt velem,de kövi nap nem,szóval nem tudtam mit gondoljak. Végülis nem jöttünk össze. Ez kb. egy hónapja volt,aztán mikor hazajöttünk rájöttem,hogy beleszerettem,de őt újra látták az exével,de elvileg nincsenek együtt. és most nem tudom mit kéne tennem: elfelejtenem (csak hogyan,mikor 1-szer-2-szer összefutunk,beszélek vele msn-en<barátként>) de arra meg kevés az esélyem ,hogy összejöjjünk. Vagy nem? Légyszi segítsetek: el kéne felejtenem?és ha igen ,hogyan?
2011. jan. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ebből a történetből nekem az jön le hogy büntetés lenne neked ha ilyennel jönnél össze. másokat a hátuk mögött leszól hogy nem szeret.ezzel van azzal van kötetlenül.

nyugi ha kifogy a partnerekből ő maga keres fel és jaj neked

2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszoltál. Valószínüleg igazad van,de nem tudom,hogy büntetés lenne-e nekem,mert azt hiszem szeretem.

ja és azt elfelejtettem : 18/L

2011. jan. 5. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
függetlenül attól, hogy szereted-e vagy nem, büntetés lenne. Te lennél a következő hivatalos barátnő, akinek a háta mögött flörtölget másokkal.
2011. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
am..nem todom szerintem beszéljetek róla..am a srácot nem T. Rolandnak-hívják??
2011. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem. mármint nem annak hívják. köszi,hogy válaszoltatok:)
2011. jan. 7. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:

16:04-es válszoló,értem ,mire gondolsz,és azt hiszem tényleg ez lenne(mármint én lennék csak a következő barátnő...)már leesett mire gondoltál ,hogy büntetés lenne . ez igaz.

17:56-os válszoló: valószínüleg én nem mernék vele beszélni erről,elég furcsán jönne ki szerintem :S

2011. jan. 7. 20:24
 7/7 anonim válasza:
ha nem mersz vele akkor meg csak csábítgasd!! és az utólsó voltam asszem 17:57-es--asszem
2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!