Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történt nálatok mindez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt nálatok mindez?

Figyelt kérdés

Szerelem megvolt. Szakítás lett a vége majd újra egymásra találtatok.

Arra lennék kíváncsi, hogy mi minden történt az idő alatt mikor külön voltatok mennyi ideig tartott a különlét és persze a leglényegesebbre, ki kereste meg a másikat és hogyan?


2011. jan. 4. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom... de egyik osztálytársam a barátnőjével már 3szor szakított... vagyis 3 év alatt 4szer jártak...
2011. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

8 honap jaras utan (ez még alapiskolán tortent) a csajom elment ozepiskolara es szakitott velem :S !nagyon fajt meg minden :S !

ELég fitt csaj volt es tudtam h 7.8 kozott jár futni (voltam egyszer vele szval tudtam az ut vonalat :) ) elmentem az utvonalom es megvartam amikor odaert elobujtam koszontem neki es smaroltunk... :) szval minden ujra jo lett

2011. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg külön voltunk, mindketten párra leltünk. Ez kb fél év volt. De közben mi beszélgettünk telefonon, mert nem voltunk rosszba. Viszont mikor találkoztunk fél év után, egymásnak estünk, és megbeszéltük hogy szakítunk mindketten, ami meg is történt, de ezután sem tartott örökké a kapcsolat!Szétmentünk :( Most csak nekem van párom, de a karácsonyt együtt töltöttük titokban. Most megint szakítanom kéne, de nem tudom mit csináljak.
2011. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi kb fél évig voltunk külön. Mindkettőnknek volt kapcsolta. Mindkettőnknem volt futó kapcsolata. EGyik nap megláttuk egymást egy boltban és onnantól kezdve mentek a dolgok a maguk útján újra. Összejöttünk és azóta is ragaszkodunk és szeretjük egymást!
2011. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szakítás közben volt 2 másik férfi.
2011. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 éve tart a kapcsolatom, amiben már 3 és fél éve érzem magam nagyon szerelmesnek. Kb. fél év telt el, mire meg tudtam szeretni. S most az utóbbi egy évben éreztük azt, hogy nem mindig megy ez nekünk úgy, ahogy szeretnénk, lelkileg nehéz (hiszen mi házasság mellett találtuk meg egymást) és ebben az utolsó évben háromszor majdnem szakítottunk (hozzáteszem soha nem veszekedtünk, kétszer teljesen jelentéktelen dolog miatt, amit féltékenység, szült, majd harmadszor meg én mondtam ki hogy nem megy, annak ellenére nem, hogy jobban szeretem mint a saját életemet.)

Az első ilyen alkalommal 2 napig nem volt semmi kapcsolat, aztán én írtam neki mindössze annyit, hogy van-e még remény? Harmadik nap már együtt voltunk újra. Második alkalomnál ő volt az aki pár nap múlva jelzett felém. Most harmadik alkalommal meg eltelt 5 nap és szinte egyszerre jelentkeztünk - én épp levelet írtam neki, mikor néhány perc múlva ő meg telefonált. Szóval itt is csak egy hét telt el úgy, hogy azt hittük vége. De mindketten már egy-két napba is belebetegedtünk, mert annyira szeretjük egymást, szóval minket mégsem különválasztott ez az érzés, hanem még szorosabbá fűzött. Azóta is jól megvagyunk, ennek most már jó pár hónapja...

Én 40 vagyok, párom 35.

2011. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!!

Jó olvasni ezeket a sztorikat :) és remélni, hogy nálam is összejön valamilyen módon.

2011. jan. 4. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként hány éves vagy? fiú? lány?
2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
22/L de ez miért is fontos most?
2011. jan. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!