Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élők vagy jegyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők vagy jegyben járók! Nálatok mennyi idő után történt az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy most mennyi ideje vagytok együtt, és hogy ki mit gondol róla, mennyi idő a minimum ami után ellehet dönteni, hogy tényleg az illető-e az igazi?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2009. okt. 4. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyunk házasok! Kb.fél év után határoztuk el hogy megesküdünk! 8 hónap járás után megesküdtünk,esküvő előtt 2 héttel volt az eljegyzésünk!
2009. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a második évfordulónkon kértem meg a feleségem, a harmadikra időzítettük az esküvőt, és azóta több mint egy év telt el, szóval már több mint 4 éve vagyunk együtt. Számomra kellett ennyi idő, hogy biztosan tudjam, hogy menni fog - de nem nézem le azokat akik gyorsabban jutnak elhatározásra.
2009. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a találkozásunk első pillanatától fogva tudtam, hogy ő az igazi. A találkozásunk előtt kb. fél évig leveleztünk. 8 hónaposak voltunk amikor eljegyeztem, karácsonykor. És pont 2 évesek voltunk amikor összeházasodtunk. Ez 5 hónapja volt. Mi úgy gondoljuk, h az igazit megérzed.

23/F

2009. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán kicsit furcsának tűnhet, de én "kipróbálom" a párom bizonyos élethelyzetekben. Annak idején távkapcsolatban éltem egy másik lánnyal, minden hétvége szinte ünnep volt, amikor találkoztunk, de ezek csak a hétvégék voltak, a hét többi napján bennünket érő feszültségek, mindennapi problémák kimaradtak a közös életünkből. Ez ment két és fél évig. Aztán ahogy helyileg közelebb kerültünk egymáshoz, előjöttek a bajok, és minél többször találkoztunk, minél inkább voltunk egymás életének mindennapos részei, annál inkább ment tönkre az egész kapcsolat. 5 évig húztuk. Aztán két évvel ezelőtt jött egy másik lány, ő az ország másik végében élt, mikor egy éve voltunk együtt, még mindig ott élt, mert ott tanult. Igazából már akkor is nagyon szerettem, de mivel téma volt egyre sűrűbben, hogy összeköltözünk, gondoltam még várok. Megkérhettem volna a kezét, mert nagyon szerettem már akkor is, de új helyzet az összeköltözés, vártam hát. Elvégezte az egyetemet, most együtt élünk, ő keresett a végzettségehez megfelelő munkahelyet. Két éve vagytok együtt, és még mindig szeretem, de még mindig nem kértem meg a kezét, mert kíváncsi voltam, hogy hogyan viseljük egymást munka, stressz, mindennapos fáradtság mellett, kíváncsi voltam, hogy hogyan tudjuk kezelni a konfliktusokat. Jelentem, eddig minden rendben van :-) A lényeg, hogy kb. fél év, és én is megkérem a kezét, mert a kapcsolatunk egymáshoz morzsolódó része jól vizsgázott. Tudom, ez hülyén hangzik, de valójában csak azt akartam kihozni ebből az egészből, hogy az élet komolyabb dolgaiban lévő alapvető feszültségek után ha stimmel minden, akkor zöld utat kap minden. Azt gondolom, hogy jobb ilyenkor pofára esni, mint 10 év után. Jó, igaz, bármit hozhat az élet is, ami azonnal kettétörheti a kapcsolatot - nyilván most nem hűtlenségről beszélek, de bármi más. Gyereket mindketten nagyon szeretnénk, mert imádjuk a kis szarosokat :-) tehát e tekintetben semmi meglepő nem lehet, max hogy ki keljen fel éjjel... no ez komoly vita alapja lehet például :-D


Egy szó, mint ezer, nekem két és fél év kellett (persze az a hátralévő fél még megvan, de ez már csak amolyan tervezési stádium, szervezés, titkolózás, stb.).

2009. okt. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

13 évvel korábban már találkoztunk, de csak futólag, 1-2 mondat és mindenki ment tovább. Aztán megint találkoztunk, ekkor már mélyebb lett a dolog. 2,5 hónap múlva, februárban összeköltöztünk (átjött egy hétvégére és ittragadt), júliusban eljegyzés, október végén esküvő.

Ennek már 8 éve és semmit nem bántunk meg.

2009. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 ÉV EGYŰTJÁRÁS aztán eljegyzés majd 1 év mulva lagzi. 14 éve volt ez jolvunk csak az anyos irigy kezd begojozni
2009. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is hamar elérkezett az idő.

A megismerkedésünk után 5 nappal már együtt laktunk, 3 hónap múlva eljegyzés és 1 év után esküvő. Ennek 2 hónapja és ugyanúgy imádom mint előtte.

Az első perctől kezdve tudtuk egymásnak vagyunk teremtve.

2009. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Fél év együttjárás után, 9 hósan meg esküvő :-)
2009. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már értem, miért van ennyi válás :-( 5 nap után összeköltözés, fél évre rá eljegyzés... hát nem tudom. Persze, akad ritkán kivétel, de az valóban nagyon ritka. Igaz, hogy ellent mondjak magamnak, egyik ismerősöm testvére megismerkedett egy lánnyal. Azon a héten négyszer találkoztak. A rá következő hét szombatján a srác megkérdezte a lányt, hogy hozzámegy-e. A leány nemet mondott. Vasárnap újra feltette a kérdést, akkor már igent kapott... ennek húsz éve... szóval nem tudom. Mindenki más, és végül is lehetne azt mondani, hogy túl rövid az élet a magamfajta tesztelgetésekhez, ugorjunk inkább bele amibe és amíg lehet, mindenesetre nekem gyors lenne a tempó.
2009. okt. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!