Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a gondja? 17l

Figyelt kérdés
a volt baratom 18 éves..jartunk majdnem két hónapot de mar előtte jó egy évvel is akkor is ugyanez miatt szakítottam vele..nah szóval nem vagyok csúnya..talan szépnek mondható nem tudom akad egy két srac akinek tetszem..lényeg az h nem akart tőlem semmit..jartunk szeretlek-szeretlek..telefonon beszéltünk vagy még azt is ritkan sms...de személyesen semmi..ha én voltam ramenősebb azt mondta ő nem szereti az ilyen lanyokat..amikor szakítottam vele még utanna is nehezen fogta fel h vége..2 hét kellett neki..annyira nem ismert h a személyiségemet szeresse inkabb a külső szamitott de akkor miért nem kezdeményezett??
2011. jan. 3. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mivan?
2011. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán lelki társnak fogad el csak!?
2011. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha én tudnam mi van nem kérdezném...jaj
2011. jan. 3. 20:51
 4/4 sepultura válasza:
Szerintem csak alibi vagy!Lesd meg,hogyan viselkedik a fiukkal.Talán megkapod a választ!
2011. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!