Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerült? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerült? Pedig minden adott volt hozzá. Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Szóval,tegnap aludtam először barátomnál.Már 1 éve együtt vagyunk,még nem feküdtünk le egymással.Én már nem voltam szűz,ő még igen.Minden rendben ment,ezalatt az egy év alatt volt petting is rendesen.Viszont éjjel,mikor szexre került a sor,egyszerűen nem ment.Amint feltettük a gumit,barátom már nem volt annyira merev,és így nem sikerült a szex sem.Pedig fel volt izgulva rendesen...Próbálkoztunk 3szor is,de nem sikerült.Mi lehetett a baj? Nagyon emészt a dolog..vajon én lehettem a baj,már nem kíván annyira,v mi? :( Segítsetek ...

17/L (barátom is 17)


2011. jún. 23. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon izgulhatott szegény:(

ez a legvalószínűbb ok.

Ne ijedj meg, tegyél úgy mintha mi se történt volna.

légy vele nagyon kedves, ez nehéz lehet neki,

ne fejezd ki, hogy csalódott vagy.

csak könnyeden, természetesen.

lesz még rá mód, hogy próbálkozzatok:)

2011. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem azzal van a baj, hogy nem csinaltal neki valamit jol. Biztos izgult, az elso alkalom az ilyen:) Beszelgessetek erool, mert biztosan az a gond, hogy te mar voltal valakivel es meg akar felelni.. beszelj vele, hogy butasag es hogy lazuljon el es akkor menni fog minden, mint a karika csapas:)hajra;)23L
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hu nálunk is van ilyen néha...én is mindig besértődök h tuti én vagyok a baj :( De aztán utána másnap megint sikerül :) Ha neki néha ilyene van akkor azért van mert nagyon fáradt...:/ De pl a gumit se szereti..
2011. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

én is erre gondoltam.Utána zuhanyoztunk egyet,akkor ismét volt petting,ott minden rendben ment.De bocsánatot kért zuhany után,h az ágyban nem teljesített.Átöleltem,és mondtam neki,h szeretem,és ezen ez sem változtat.Lesz alkalmunk még bőven,és ha nem is legközelebb,de majd utána sikerülni fog,ne izguljon és ne eméssze magát.

Már bennem is felmerült itthon,h esetleg én voltam a rossz,miattam nem történt meg.

2011. jún. 23. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.


Felhúzás után legközelebb folytassátok még az előjátékot, teljesen természetesen, hogy ne legyen kényszer neki semmi. Csókolózzatok, pettingeljetek tovább, míg egész el is felejti, hogy gumiban van és "le kell fektetnie". Nem lesz semmi baj, elsőre ez gyakori.

2011. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,tanácsokat.Rendesek vagytok :)

Majd igyekszem megfogadni a tanácsokat.Remélem,tényleg menni fog :) Bár nem siettetem őt sem,tudok várni még,ha kell.Csak már ő is nagyon szerette volna a dolgot,és tegnap ez természetesen jött.

2011. jún. 23. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam gumival a párommal, de mesélte hogy ő már igen régi barátnőjével, és volt hogy lekókadt neki félig mire feltette a gumit. Sok pasinál van így. Jól írta az egyik válaszoló, simogasd, csókolózz tovább, míg kizökken a gumi felrakós részből és menni fog a dolog. :)
2011. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!