Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a lány gondja? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lány gondja? Többi lent

Figyelt kérdés

Valaki normális olvassa végig és mondja el mit gondol.

Van egy lány, akivel 2 hónapja kivétel nélkül minden este beszélünk 3-4 órát, szinte minden nap találkozunk, még amikor nyaralt is, minden este felhívott. mégsem több mint barátság. Így volt ez 2 héttel ezelőttig, amikor felhoztam neki a témát, hogy belegondoltam hogy ha összejönnénk, jól sülhetne el a dolog, mivel már szószerint mindent tudunk egymásról, minden részletet ismerünk egymáson, és mégis ennyire jól kijövünk, hogy mindenhova együtt próbálunk menni, stb. Erre ő mondta, hogy ő is gondolt rá, de egy gondja van, amivel egyetértek, hogy szakítás után nem biztos hogy a barátság megmaradna, amúgy neki menne. Ez volt 1 hete. Azóta ugyanúgy barátság volt, kivéve a tegnapi és azelőtti napot. Páran moziba voltunk, és beszélni akartam vele ismét erről a témáról, de nem tudtam mert annyian voltunk, ő meg bűntudatot érzett azért, mert bunkó volt hogy nem foglalkozott velem, hanem a barátnőivel volt, és amikor mentünk haza nem ölelt meg. Ezen meglepődtem. Tegnap viszont már nem tudtunk úgy beszélgetni este msn-en, mint azelőtt. Én arra gondoltam, hogy azért van az én részemről, mert nagyon ideges voltam ugyanis a mai napra beszéltük meg hogy erről beszélgetünk, az ő részéről meg hát valami hasonló. Kimentünk fürdőre vele és barátnőjével, akivel énis nagyon jóba vagyok. Először csak úgy voltunk, aztán felhoztam nkei a témát, elmondtam neki hogy én egyre jobban akarom a kapcsolatot. Erre ő azt válaszolta, hogy nem tudja ő sem, mert nem akar most anyira egy kapcsolatot, és arra utalt hogy nem én vagyok az oka. Most nekem van bűntudatom, hogy miért hoztam fel a témát, mert most megromlott a barátságunk vagyis ezután nembiztos hogy ugyanaz lesz. Emberek, ezesetben most legyek vele ahogy eddig is, őszínte, próbáljam kiverni a fejemből, vagy beszéljek vele, hogy mégis nagyon jó lenne a kapcsolatunk?

Annyit hozzáfűzök, hogy nála jobban senkiben sem bízom meg.


2011. aug. 5. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok én is csak lányként. Pont emiatt a következmény miatt nem hoztam még fel a témát. Ezek után meggondolkodom, hogy egyáltalán megpróbáljam-e.
2011. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dobd el a barátságotokat. Most fogadd el, hogy nem tudja mit érez, és fél, hogy elveszitene ha nem megy a kapcsolat. Értehtő. Viselkedj ugyanúgy mint azelőtt mielőtt felhoztad volna a témát, és ne is hozd fel jó ideig. Ha már tisztában lesz az érzéseivel, biztosan beszélni fog veled erről.
2011. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Viselkedj természetesen, és várd, hogy ő közeledjen feléd. Ne említsd, ne utalj a dologra. Ha elég vonzó vagy neki, úgy is rád akad:)
2011. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A te történeted is bizonyítja, hogy fiú és lány között nem létezik barátság, mert (legalább) az egyik fél mindig többet akar! :-)

Szerintem ugyanazt érzi amit te, csak mi lányok hajlamosak vagyunk nagyon a bizonytalanságra, meg persze tényleg rosszul is elsülhetne a dolog, hogy ha véletlen szakítotok, akkor a barátság megromlik, és soha többet nem lesz olyan a viszonyotok, mint eddig.

Igazából velem is előfordult már ilyen, beleszerettem egyik osztálytársamba, ő is belém (előtte nagyon jó barátok voltunk). Ha minden összejövünk-kibékülünk időnket összeszámolom, 2 évig voltunk együtt. Ebből az utolsó 3 hónap volt nyilvános. És közben mindig voltak problémák, amit barátként meg tudtunk oldani egymás között, de úgy, mint egy pár, nagyon nem. Jelenleg fasírtban vagyunk, nem beszéltem már vele x ideje, pedig szeptembertől ismételten mindennap találkozni fogunk.

A lényeg (amit ezzel el akartam mondani), hogy próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, négyszemközt, ne számítógépen keresztül, ne telefonon, hanem élő szóban. Próbáljatok dűlőre jutni, hogy mi legyen, hogy bevállaljátok-e a szerelmet úgy, hogy nem gondoltok a szakításra, a mának éltek, és próbáltok ugyanúgy viszonyulni egymáshoz, mint eddig... Az igazi kapcsolat úgy lesz igazi, hogy egyben vagytok szerelmesek és barátok is. Remélem segítettem.

17/L

2011. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak ne erőltesd :) ha menni fog, úgyis összejöttök :)
2011. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj. Én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot, mivel nagyon szép a lány és amit montam, minden részét ismerem. voltam náluk este vacsorázni, szüleivel is nagyon jóba vagyok, és mások előtt védenek engem, akik lehülyéznek. Ma mondtam a lánynak, hogy azt hittem azért nem tudsz dönteni mert félsz a kapcsolat utáni résztől, erre azt válaszolta, hogy ha értelmesen meg tudjunk beszélni, nem lesz gond. igaza van, tiszteletben tartom a döntését és nem haragszom rá, de én még mindig nagyon szeretném őt magamnak, mert annyira tetszik és szeretem őt lelkileg, DE NEM SZERELEMBŐL.
2011. aug. 5. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát...végigolvastam!! :-)

Szerintem te mindent megpróbáltál!!! Talán még egy próbát megér, próbálj meg vele mégegyszer beszélni!!! Mondd meg neki, hogy mondja el, hogy akkor most pontosan mit akar (persze ezt próbáld meg tapintatosan megfogalmazni). A leírtak alapján, szerintem jó pár lennétek, mivel jól ismeritek egymást, de ha ő végülis nem akarja, ne erőltesd rá a dolgot!! Sok szerencsét!!! :-D (amúgy én is hasonló cipőben járok)

2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy szép és bensőséges kapcsolat:) Igazából ha szeretnél valamit ill. ő is, ez akkor is előjött volna, ha meg nem hozod fel a témát, lehet megbántad volna örök életedre. Szerintem nem baj, hogy próbáltál vele beszélni erről, de én sem érthetem mi van a lány fejében. Nagyon kedvel, tény, de lehet megijedt kicsit, talán adj neki egy kis időt, mindenesetre ha már belekezdtetek ennek megtárgyalásába, ne hagyjátok függőben, kérdezd meg hogy akkor hogy is gondolja, hanyagoljátok e a témát, maradjon minden a régiben, vagy akarja e a kapcsolatot, vagy csak fél és kell még idő neki feldolgozni, meggondolni. Remélem minden rendben lesz, és jó lesz a kapcsolatotok vagy így vagy úgy:)

21L

2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagyon jó barátom, és nálunk is egyszer felmerült ez a dolog. De hál'isten túl jutottunk rajta és ugyanolyan jóba maradtunk. Remélem nektek is sikerül vagy jóbarátok maradni vagy járni :) sok sikert :)
2011. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Őszíntén írtam le a gondolataimat és látom mindent megértettetek. Én azt az egyet nem értem, hogy eddig miért mondta hogy had gondolkozzon, most meg miért van úgy, hogy nem akar most egy kapcsolatot. Miután bezsltünk, többet szinte egy szót sem váltottunk, csak elköszöntünk egymástól, mert látta rajtam hogy megviselt a dolog. Amúgy ezeket csakis élőben beszéljk meg, ezért is voltam tegnap olyan ideges a mai naptól, mert nem tudtam mire számítsak, de az a lány akivel kint voltunk fürdőn, arra bíztatott, hogy próbálkozzak, pedig szerintem jól tudta, hogy mitgondol a másik lány..: /
2011. aug. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!