Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanacsoltok? Baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok? Baratommal 2,5 eve jarunk. En 20, o 23 eves. O kezilabdazik, fosuilin is tesitanar es edzo szakra jar. De en meg pont az ellenkezoje vagyok, nem sportolok semmit, es nem is mozgok. Suliban se tornaztam gyakran.

Figyelt kérdés

ma a parom kitalalta, h menjunk el pingpongozni vagy valahova mozogni. mert most nincs edzese se es mozogni akar, es en menjek el vele. de en nem akarok. O azt mondta, h tudom h a mozgas az elete es en, es nem akar ket eletet. H miert nem mehetnek el egyszer ketszer valahova, vagy korcsolyazni vagy uszkalni... De en tenyleg nem akarok. Beismerem lusta vagyok es nincs szandekomban rajta valtoztatni. Mit tanacsoltok, h ertessem meg ezt vele?

koszonom a valaszokat


2011. jan. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt így mondd neki el..
2011. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, a kedvéért meg tudsz változni:)

Mutasd meg neki ezt a kérdést és biztosan megérti;)

2011. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.


De. Nem kéne ám ilyen tohonyának lenni, igaza van a párodnak hogy mozogni kell, nem a fotelben segget növeszteni. Aztán pár év múlva rádpakolódik 20 kiló és majd értetlenül csodálkozol, hogy miért nem tetszel már neki. Meg amúgy mindennek jót tesz egy kis mozgás: vérkeringés, emésztés, izomzat, tüdő...

2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fülünyúl ***** válasza:
Mármint a legelsővel, csak valaki közbeszemtelenkedett. :P
2011. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
én vagyok a bűnös:D
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!