Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hazudott vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy fiú pénteken közölte velem, hogy szeret. De eléggé bevolt rúgva, sőt volt ott még más is. Vajon ilyenkor hazudik az ember?
2011. jan. 3. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha iszik valaki, akkor sok hülyeséget tud mondani. Azóta keresett már, vagy találkoztatok? Mert ha egyik sem, akkor valószínűleg hazudott, vagy ittasan bátor, józanul meg félénk.
2011. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néha igen néha nem
2011. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nos egy picit konkretizálom a helyzetet. Néha ezzel a sráccal összejárunk sexelni. Ő tudja hogy én többet érzek iránta. De eddig soha nem mondta. Ezért is furi, hogy egyszercsak kibukott belőle, hogy szeret. Pedig én nem várom el hogy hitegessen vagy hazudjon nekem.
2011. jan. 3. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy néha szexeltek is? Hát én meghülyülnék, ha mély érzéseim lennének olyan felé, aki csak "üríteni" használ, már bocsánat ezért. Szerintem csak egy komolytalan érzelmi kitörése volt, ami alkoholos állapotban hirtelen előbukkant, de nem hinném, hogy komolyan gondolhatta...
2011. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ.
2011. jan. 3. 14:46
 6/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Igazából ehhez ismerni kéne a fiút, hogy pontosat tudjunk mondani.

Ittas állapotban őszintébbek is az emberek, de ezt ne vedd biztosra. Jeleket nem látsz rajta?

2011. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ő is abba a kategóriába tartozik, aki nem mutat semmit, hogy mit érez vagy gondol. Ezért vagyok ennyire tanácstalan. Valami jó tipp?
2011. jan. 3. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről a dologról. Ne csak a szex legyen..
2011. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszélni.. Ugyan. Úgy kezdtük, hogy jártunk 1 hónapig, aztán kimondta, hogy vége, miattam. Ugyanúgy beszéltünk msn-en meg ilyesmi. Aztán egyszer én kérdeztem meg, hogy mi lenne ha átjönne. Aztán mégegyszer kibékültünk, de nem járás volt. Pedig ő mondta, hogy béküljünk ki. De utána nem foglalkozott velem. Ha hivom nem mindig veszi fel, ha irok neki sms-t nem válaszol. Ezért nem értem ezt a szeretlek dolgot... Tudom, hogy csak kihasznál és elkéne felejtenem, de nem megy..:(
2011. jan. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!