Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés biszexuálisként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés biszexuálisként vagy egy biszexuálissal kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Nem érint a kérdés személyesen, csak kíváncsi lennék minél több véleményre, tapasztalatra. Pl. egyszer olvastam, hogy egy srác írt a bi barátnőjéről, hogy milyen rosszul esett neki, amikor a csaj feltűnően megbámult egy lányt az utcán,stb.

Szóval milyen érzés?


2011. jan. 3. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ember nem is tudja, hogy biszexuális a párja, mert a biszexekre annyira sem jellemző a coming out, mint a melegekre.


Nővérem álláspontját tudom veled megosztani, aki azt mondta egyszer, hogy kevésbé fájna neki ha a férje pasival csalná meg, mert akkor tudná, hogy olyan kellett a sógoromnak, amit semmilyen esetben sem tudna megadni neki.

Én is hasonlóan gondolom. 26/F

2011. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. jan. 3. 02:34
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem egy jó helyzet binek lenni. Én ha lehetne inkább lennék heteró. Amúgy érdekes dolog ez tényleg. Az is, hogy lányoknál is másként ítélik ezt meg és fiúknál is.

23 bi f

2011. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. jan. 5. 06:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a nehéz benne, hogy szükségét érzed mindkét nemnek. Hiába szeretsz valakit nagyon, mondjuk nőként egy férfit, állandóan ott van benned (időnként), hogy most kellene egy nő, de nem akarsz hűtlen lenni. Ez egy óriási belső küzdelem.

Ha biszexuális nőként élsz egy férfi mellett és elmondod, hogy neked kell egy nő, akkor tévhit, hogy a férfi örömmel ad erre "engedélyt". Úgy gondolom, hogy jogosan féltékeny lesz. Én is féltékeny lennék, ha ő meg egy férfi társaságában elvonulna egy másik szobába.

Szerintem ez a legnagyobb gond ezzel, hogy időnként a párodtól eltérő nemű emberre s szükséged van.

2011. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
sziasztok.szerintem a biszex a szexuális beálitotcságnak 1gyik legroszabb dolog ,persze van ettöl roszab a tranfesztiták!DE bi sohasem élvezhet kiengyensulyozot életett mert 1x fiu máskor lány az aktuális beálitotcsága soha nem azonos.pl van feleség család és 1idö után homo oldala jön elö,ez a család elvesztésére vezethet. tranfesztiták homoszexuálisok szexuális értelemben 1 felé huznak ugy mint a heterok.van 1pár ismerösöm aki lemondot mndkét nemröl és 1gyedül él mert ö eszt nemválalja.eszt a biszexualitást szerintem gyogyitani kellene,aki ugydönt hogy megakar változni.pl sok öngyilkoság alkoholizmus van ettöl a beálitottcságtol!
2011. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de 2fele nemlehet huzni igy soha nemlesz rendes kapcsid nemhiszem,esetleg mig független vagy! cvalamit valamiért!vannak olyan dolgok amii nemmindid ugymüködik ahogyan aszt szeretnénk.
2011. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki nem ismeri fújol. De érdekes hogy a hetro férfiak (kicsivel több, mint) egy ötöde nem elírás 20+% egyszer az életben volt férfival vagy egy férfival de többször. Ezek ne ma hetro és meleg pasik full ők full hetro élettel. A férfiak 36% volt már férfival ezek a homo, biszex és hetro pasik aránya.

Nagyon sok hetro ember alkoholista, mert nem szeretik a nők, vagy férfiakkal nem kiegyensúlyozott a kapcsolata. A biszexuálisok sem elátkozottabbak. És írták itt lányok jobb, ha pasival megy félre és ezt tény, jobban tolerálják a lányok.

Csak az gond, amiből azt csinálnak.

Ráadásul nem csak biszex de homo is van, hogy csak egy szerepet és egy ember kíván ez sem ritka. Van olyan meleg, aki egyik kapcsolatban csak passzív a másikban csak aktív. És az ismert(es) biszexek csak azok az emberek, akik jobban szeretik a szexet, az ugyan ilyen heterok sem kevésbé csalfák. Sőt a szex éhes hetro pasikat senki nem éri utol partner számban. Van olyan celeb pasi, aki túl van az ötszázon? És több több több százast is jól ismerünk jól a tv-ből. Ez még a melegeknek is sok. Sokkal kevesebb meleg van, és jobban válogatnak is, vannak alap dolgok náluk. A hetro celebek meg kb. jól nézz ki, aztán mehet.

2011. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!