Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves vagyok és nem volt még kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam (kevés barát és problémás szülők) és félek, ha még pár évig így megy, akkor olyat fogok csinálni, amiért börtönbe kerülök. Meg cikinek tartanak a többiek.


Én magam nem vagyok túl vonzó alkat, hála a gyógyszeremnek elhíztam és egy csomó hajam kihullot. Ezek ellen tenni fogok, amint lehet, de eléggé limitált büdzsém lesz csak, a gyógyszerrel leálltam és elmúlt a kétóránkénti éhség és néhány hajszál kinőtt ott, ahol kihullot a hajam, de siki, hogy egy 30 éves ismerősömnek pont annyi haja van, mint nekem. Ennek ellenére jóképűnek tartanak sokan. Nem tartozom a "nők álma" sztereotípiába (se kocsi, se pénz, se villa), ehhelyet érzelmesebb vagyok, mint a többi férfi, utálom a formaegyet, a sört, a foci nézését, stb :). Viszont nagyon visszahúzódó vagyok, bizonyos bulikon rosszul érzem magam a sok részeg miatt, inkább a koncerteket szeretem, de inkább a zenére összpontosítok és csendes vagyok társaságban. Kicsit beszédhibás vagyok, nehezen szólalok meg miatta, sokan bántottak érte, de eddig nem volt lehetőségem logopédusra. Diplomám nem lesz, hála a szüleim "mindenképpműszakipálya" nevelésének.


Elvárásaim eléggé érdekesek. Alapvetően nem bírom az igénytelenséget, a lenőtt festett haj taszít, sok esetben nem is áll jól az illetőnek. Nem szeretném adoptálni a másik fél vallását, zenei ízlését, politikai nézeteit, pláne ha ő emellet szűklátókörű vagy homofób. A több óra szolizást és a smink nem megfelelő használatát (amikor szép monoklikat festenek maguknak a lányok pl.) abszolút nem tolerálom. Az alkohollal sok negatív élményem volt, köszönhetően a nagymamámnak, úgyhogy nincs jéger meg vilmoskörte a kedvenc italok között. A szépséget nem tartom fontosnak, legyen az illető ápolt és kész. Viszont nem egyszer tetszett egy kövér lány (az első szerelmem is olyan volt), de ennek ellenére sokfajta tetszik kivéve beesett arcú anorexiások és mozdulni nem tudó bálnák. Meg valahogy pozitív tulajdonságnak tartom a gyerekességet, biztos a nehéz gyermekkoromnak köszönhetően, különben is utálom az olyan embereket, akik túlontúl felnőttesek.


2011. jan. 3. 00:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Költözz el, lehetőleg nagyvárosba és messze a szüleidtől. Érettségizz le, ha még nem tetted volna meg, akár estin is. Létezik műszaki egyetem Mo-n, így értelemszerűen diplomát is lehet ezen a pályán szerezni. Találj munkát, ha még nem tetted volna és végezd rendesen. Spórolj és akkor lesz pénzed. Csináld meg a jogsit, aztán 2-300E HUF-ból már lehet (egész jó) használt autót venni. Ha másodállást is vállalsz, akkor több pénzed lesz logopédusra és nyelvtanulásra. Nincs itt a párkapcsolat ideje, ha a szüleid nyakán élsz, akikkel ráadásul ilyen rossz a viszonyod.
2011. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem nézel ki jól, addig sajnos nincs esélyed a lányoknál :(
2011. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jogsiról sajnos le kell mondanom. Epilepsziásnak diagnosztizáltak, de a gyógyszer elmulasztotta teljesen: alultáplált voltam és egyszerűen ritkán volt étvágyam, aztán felszedtem jópár kilót. Anyám rá se figyelt, ikább örült annak, hogy nem kell annyit főznie, a rohamok után a szüleim a számítógépet hibáztatták. Minden rohamom előtt éhes voltam, kimentem volna a konyhába és akkor történt a baj. Akkor kezdtem csak éhes lenni néha amikor a rosszullét kerülgetet. Ezenkívül a gyógyszer mivel használható depresszió ellen, ezért sokáig semmi érzelem nem volt bennem. A logopédus most fontosabb lenne, mint a jogsi. Ezerszer. (kissé pösze vagyok, lassan beszélek, a bonyolultabb szavakat szótagolva mondom) Fogyás úgyszintén. Majd ha lesz stabil állásom, akkor talán. Egyelőre be kell érnem bolti eladóként, fősuli/egyetem kétséges a magyar oktatás milyensége miatt, most is bukásra állok mo. leghirhedtebb fősulijában informatika szakon. Később vállalkozó szeretnék lenni másokkal, műszaki érzékem van valamennyi, csak ütközik a legtöbb ötletem apám "mindent kitaláltak már" elméletével, illetve gyűlöli a gazdagokat, ezenkívül kommunista.

Pedofília: szerencsére nem vagyok pedofil, bár ismerem a fogalmakat és a dolgokat ezzel kapcsolatban. Viszont nem egy olyan emberről hallottam, aki hasonlóképp élt mint én, aztán meg a börtönbe kötött ki mert... De vonzónak találom a fiatalos kinézetet a nőkön, csak a nyugati nők inkább a magazinokat követik, mint a férfiak ízlését. A gyerekes viselkedést is szeretem valahogy, a kis melleknek is van szerintem egy esztétikai értéke. De nem szeretnék később kislányokat bántani (általában idősebb korban kezdődik), anyámat is molesztálta a nagyapja, de hallottam pozitív kimenetelű történeteket is.

2011. jan. 3. 15:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Figyelj volt néhány ember, aki 2x éves korában agyvérzést kapott és újra kellett tanulnia mindent. Sikerült neki és boldog életet él! Ne add fel te sem! Kitartó munkával nagyon sok mindent elérhetsz! Ne hagyd, hogy elnyomjanak és valósítsd meg az álmaid!
2011. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aki a beszédhibádom nevet, az meg barom!

Ha a gazdaság jobban érdekel, mint a műszaki dolgok, akkor menj gazdaságinformatika szakra. Engem az informatika érdekel és nagyon hasznosnak tartom, de a műszaki teli van kreténekkel. Sajnos.

2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az informatikát valahogy nagyon nem bírom. Az elektronika érdekel, a zenélés szintén, gondolkoztam azon is, hogy hangszerkészítő legyek.


Szerintem megpróbálok valami szakmát elsajátítani autodidakta módon, eddig sokszor sikerült, csak később jöttem rá bizonyos dolgoknál, hogy nem az én világom, pl. informatika.

2011. jan. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!