Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz éves vagyok és nem volt még kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam (kevés barát és problémás szülők) és félek, ha még pár évig így megy, akkor olyat fogok csinálni, amiért börtönbe kerülök. Meg cikinek tartanak a többiek.


Én magam nem vagyok túl vonzó alkat, hála a gyógyszeremnek elhíztam és egy csomó hajam kihullot. Ezek ellen tenni fogok, amint lehet, de eléggé limitált büdzsém lesz csak, a gyógyszerrel leálltam és elmúlt a kétóránkénti éhség és néhány hajszál kinőtt ott, ahol kihullot a hajam, de siki, hogy egy 30 éves ismerősömnek pont annyi haja van, mint nekem. Ennek ellenére jóképűnek tartanak sokan. Nem tartozom a "nők álma" sztereotípiába (se kocsi, se pénz, se villa), ehhelyet érzelmesebb vagyok, mint a többi férfi, utálom a formaegyet, a sört, a foci nézését, stb :). Viszont nagyon visszahúzódó vagyok, bizonyos bulikon rosszul érzem magam a sok részeg miatt, inkább a koncerteket szeretem, de inkább a zenére összpontosítok és csendes vagyok társaságban. Kicsit beszédhibás vagyok, nehezen szólalok meg miatta, sokan bántottak érte, de eddig nem volt lehetőségem logopédusra. Diplomám nem lesz, hála a szüleim "mindenképpműszakipálya" nevelésének.


Elvárásaim eléggé érdekesek. Alapvetően nem bírom az igénytelenséget, a lenőtt festett haj taszít, sok esetben nem is áll jól az illetőnek. Nem szeretném adoptálni a másik fél vallását, zenei ízlését, politikai nézeteit, pláne ha ő emellet szűklátókörű vagy homofób. A több óra szolizást és a smink nem megfelelő használatát (amikor szép monoklikat festenek maguknak a lányok pl.) abszolút nem tolerálom. Az alkohollal sok negatív élményem volt, köszönhetően a nagymamámnak, úgyhogy nincs jéger meg vilmoskörte a kedvenc italok között. A szépséget nem tartom fontosnak, legyen az illető ápolt és kész. Viszont nem egyszer tetszett egy kövér lány (az első szerelmem is olyan volt), de ennek ellenére sokfajta tetszik kivéve beesett arcú anorexiások és mozdulni nem tudó bálnák. Meg valahogy pozitív tulajdonságnak tartom a gyerekességet, biztos a nehéz gyermekkoromnak köszönhetően, különben is utálom az olyan embereket, akik túlontúl felnőttesek.


2011. jan. 3. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy mit tegyél?
2011. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedtél?:(
2011. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért fogsz börtönbe kerülni??

Kik tartanak cikinek??

Budapesti vagy? Melyik suliban tanultál műszaki "cuccot"?

2011. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy beszédhibás vagy? Mik a nehézségeid?
2011. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kik tartanak jóképűnek?
2011. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyrészt járj el kiállításokra, művészmozikba stb. Itt megfordulhatnak olyan lányok, akiknek bejössz.

Másrészt ha gondolod írj privit.

Harmadrészt pedig mindenkinek van valahol egy olyan ember akinek ő kell, előbb utóbb megfogod találni.

Ja és szerintem egy egészséges kapcsolatban nem várja el egy lány, hogy aoznos politikai/vallási nézeteitek legyenek.

2011. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A festék nem jelent semmit. Ha már rád akar eröltetni valamit, az igen.
2011. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

csak reménykedek h nem vagy pedofil.És szerintem a többi nem olyan nagy ügy csak a hajadat szerezd vissza,ami még fontos h legyen önbizalmad és ne félj a lányoktól mert nem bántanak nyugottan menj oda egy lányhoz hogyaha több előtt zavarban vagy várj mig egyedül lesz és beszélj vele,ami a diplomát illeti hát sztem fontos a diploma mert neked kell majd eltartani a családot és ezért szedd össze magad és pályázz ösztöndijjra egy egyetemre vagy fősulira és diplomázz le a szüleid meg ne érdekeljenek mert ez a te életed szóval nekik KUSS

És járj közösségbe és eggy kicsit dolgozz a testeden h kidolgozottab legyél

Remélem segitettem

2011. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Satanné ***** válasza:

Kicsit füllentettél...és lebuktál :D a kérdésben: még nem volt kapcsolatom....... a bövítményben: az első barátnöm is ilyen volt......

most akkor párt keresel hülye szöveggel, vagy tényleg szerettél volna kérdezni.......???????

2011. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az elso szerelme volt olyan, baratnorol szo nem esett
2011. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!