Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért hazudott?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, de mégnem találkoztunk, mert súlyos beteg, és 3 hónap után most mondta el, hogy nem ő van a képeken, amire eddig azt hittem, hogy ő! :((

De küldött kpet magáról, és ugyanúgy szeretem, csak fáj :(

Mitt tegyek:((


2011. jan. 2. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
wááááá...hamis képet mutatott? hát ez szép:) nah itt a vége:) nekem ennyi elég, bocsika
2011. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:(
2011. jan. 2. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:
mármint nem a külső miatt gondolom, hanem ez már elég komoly hazugság
2011. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
épp ezaz :( de küldött magáról képet azon is naon tetszik .(((
2011. jan. 2. 23:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi kell neked a külső vagy a belső? Ha képes volt volt ilyenre akkor hidd el másra is képes lesz. És miért nem az igazit mutatta azt is elmondta? Talán nem is akar veled találkozni, az is bizinyítja hogy beteg.
2011. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lehet, hogy azon a képen sem Ő van...

És valszeg nő és semmilyen betegsége nincs, csak egyszerűen idióta...Rosszabb esetben pedobear bácsihoz lesz szerencséd!!!

Vigyázz magadra és amikor találkozol vele, legyen a közelben egy felnőtt is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a barátja elmondott mindent.ő van azona képen, amit küldött, és tényleg beteg
2011. jan. 2. 23:41
 8/14 A kérdező kommentje:

Amúgy 15 vagyok énis, és ő is.

Nem a külsőre megyek.Inkább a belső.Na, de a külső is, de az nem anynira lényeg...:(

2011. jan. 2. 23:51
 9/14 kovpet ***** válasza:
Hazuggal ne kezdj.
2011. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:(
2011. jan. 3. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!