Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, tényleg tetszette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, tényleg tetszettem neki? Vagy megutált már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kilencedikben volt egy lány az osztályban, akinek talán tetszettem. De én akkor fel sem fogtam. Néha odajött hozzám beszélgetni, de csak pár szót váltottunk. Volt az osztályból két lány aki cikizet viccből, meg egy másik aki szinte soha nem szált le rólam, és így akkor fel sem tűnt.

Most tizedikben, is odajött párszor hozzám, de akkor is csak egy két szót váltottunk. Aztán volt egy srác az osztályból akinek bejön, viszont és "játszik a lánnyal", szóval hülyéskednek meg minden.

Aztán mondta, hogy szerelmes belém, de úgy mondta, hogy a többiek is ott voltak.

Azt nem tudom, "szórakozott" most velem, vagy csak azért mondta, mert az a srác állandóan azzal csesztette, hogy a lány jöjjön oda hozzám (én nem kértem), esetleg tényleg egy pillanatra bejöttem neki.

Nem mondtam semmit neki, azóta sem beszéltem vele.

Mostanában nem szól hozzám, szóval, hogy érhetném el, hogy szóljon hozzám, hogy "megtudjam" az igazságot?

Mert eléggé idegesít..


2011. jan. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bocs de sztem csak hülyének néz és jót szórakozik rajtad hogy azthiszed bejössz neki!
2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, talán jobb is így..


16F

2011. jan. 2. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, és megkérdezed a száddal. Ha azt mondja, hogy nem jössz be neki, akkor csinálj belőle valami viccet, hogy "huhh pedig már azt hittem vissza kell utasítsalak" stb. Ha viszont nem érdekel annyira, akár le is sz@r hatod a csajt :D
2011. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!