Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom uralkodik rajtam?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve járunk, ö a mindenem, és ugy követem mint egy kiskutya. Mindig az van amit ö akar, és mindent elnézek neki. Ha fütyül, én ugrok. Nem tudok mást csinálni, egyszerüen nem megy, pedig én próbáltam. Mit tegyek??
2011. jan. 2. 16:26
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
"...azért nem válaszolok, mert ahelyett, hogy azt mondtad volna, állj a sarkadra és lesz ami lesz,..." ezek szerint tudod, hogy mit kell tenned.Ha még egyszer ilyet mond, hogy nem kötelező vele járni, akkor mond azt, hogy akkor nem járunk. Ennyi. Hátat fordítasz neki és elmész. Ha szeret,akkor utánad megy, ha meg nem akkor vége. Én is konzervatív vagyok a párkapcsolatok terén. Sztem is vannak azért szerepek, amiket nem szabad felcserélni, itt a férfi irányítószerepére gondolok. De a férfinak meg az a dolga, hogy jól irányítson, és a nő örömmel kövesse őt. A te barátod meg inkább csicskáztat. Mit szerettél meg benne 3 éve? Megváltozott-e ezekben a dolgokban?
2011. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Jah am 18/F
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul látod utolsó. Miért kellene a férfinek irányítani? A legtöbb családot a nő tartja össze, egy férfi össze sem tudná készíteni a gyereke holmiját a nyaraláshoz.
2011. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem éppen a kedvenc zeném, de rólad ez a videó jutott eszembe. Konkrétan a nő...

Te is ilyen leszel. 2-3 évig rabszolga leszel, egy szánalmas csicska, akin mindenki csak röhögni fog és te csak keresegni fogsz. Aztán a pasi egyre durvább lesz veled, megcsal, te meg csak egy rongy maradsz, akinek elment az élete vagy szülsz neki egy gyereket, aki boldogtalan lesz és azon fogtok versenyezni, hogy melyikőtök lesz előbb öngyilkos. Gratulálok! Szép jövő!

Vagy a sarkadra állsz, beszélsz vele és ha görény elhagyod vagy pedig nem irigyellek.

Itt a viedód:

http://www.youtube.com/watch?v=DvEHknwGDvg

2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2011. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy keress valakit, aki szeret téged és nem csak egy rabszolga kell neki, akit néha jó megdugni.
2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

18

2011. jan. 2. 18:59
 28/32 anonim ***** válasza:

Legyen szép, boldog életed, ahol szabad vagy és szeretnek!

Ne így végződjön:

http://www.youtube.com/watch?v=rr4p89NXsfs

2011. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
18:36-os válaszolónak:Szerintem amiket te leírtál az is a jó irányítás kategóriájába tartozik,ami szerintem a férfi dolga.
2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van. Mindig én jövök ki szarul pedig kinyalom a seggét mindig mellette állok. . Csak akkor vagyok jó neki ha nincs más olyankor ő nyalja az én seggem. Téli szünetbe bőgött nekem mert volt egy elszólásom hogy nem érzem hogy ő lenne nekem az igazi. Most ha ezt mondom aztmondja legyél akkor mással. Akkor meg bőgött hogy belehal mert ezt mondtam. Ahogy iskolába kezd járni már nemis kellekk neki mert ottvannak a haverjai én meg nyalom a seggét. de nem tudok tőle elszakadni, pedig jobb lenne nekem nélküle mégsem megy
2011. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!