Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom uralkodik rajtam?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve járunk, ö a mindenem, és ugy követem mint egy kiskutya. Mindig az van amit ö akar, és mindent elnézek neki. Ha fütyül, én ugrok. Nem tudok mást csinálni, egyszerüen nem megy, pedig én próbáltam. Mit tegyek??
2011. jan. 2. 16:26
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem, és tudom, hogy tennem kell valamit, de félek, hogy akkor itthagy, ahogy mondta, ha nem tetszik nem kell vele lenni...
2011. jan. 2. 16:36
 12/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bocs, de nem tanácsért jöttél. Ha mégis, akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy makacsold meg magad, és ne engedd, hogy uralkodjon rajtad. Persze ezt lehet, hogy a kapcsolatotok bánja, de ez már a Te dolgod, inkább beletörődsz, hogy a tulajdona leszel (szép jövő elé néztek...), vagy megkockáztatod, hogy esetleg nem tetszik neki, hogy te is egy érző, önálló emberi lény vagy.
2011. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
igaza van a gyereknek.addíg meg is kell játszani ezt amíg meg lehet.én is ilyeneket mondogattam a volt nőimnek.
2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
és mit kell csinálni, hogy abbahagyjátok?
2011. jan. 2. 16:41
 15/32 anonim ***** válasza:
Azt kell mérlegelned - a távolabbi jövőt is figyelembe véve - hogy hogy jársz jobban. Ha netán elhagy, és emiatt pár hónapig sz*r lesz, de utána minden esélyed meglesz a boldogságra. Vagy lesz egy olyan "fantasztikus" házasságod, ahol neked semmibe nem lesz beleszólásod, semmi másból nem fog állni az életed, mint hogy az ő kívánságait lesd. Szerintem utóbbi rosszabb, de asszem te mégis inkább emellett maradsz.
2011. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Apollo93 ***** válasza:
100%

Társfüggő vagy?:D

Amúgy ez nem fog megváltozni vagy megszoksz vagy megszöksz...de mivel társfüggőnek nézel ki így szerintem az előbbi. Ha pedig már nem bírod majd szakítasz vagy boldogtalan leszel és haragudhatsz magadra a saját gyávaságod miatt mert nem léptél még az elején.

Tanács: szakíts

2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Apollo93 ***** válasza:
Ja még valami! Ez a kapcsolat szerepekből áll. Megvan az ő szerepe/az uralkodó/ a te szereped a szolga. Azért működik ez a kapcsolat mert ti úgy akarjátok. Ha úgy döntesz nem leszel szolga és egyenlő fél leszel az a kapcsolat végét fogja jelenteni mert megszűnik az amiért eddig együtt voltatok. Neki nem Te kellesz hanem egy olyan valaki aki felett uralkodhat.
2011. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

17:08 sajnos hiába mondjuk neki. Ő az a fajta csaj, aki csak sírni jön ide. Persze, elpanasdzolja, hogy de rossz neki, meg hogy ő akar változtatni.. persze, akar, nagyon. Addig akar változtatni, ameddig itt sajnáltatja magát. Akar a halál. Észrevetted pl, hogy csak azokra a kérdésekre válaszol, ami az ő törékeny világképével összeegyeztethető? Ami neki nem tetszik, azt figyelmen kívül hagyja.

Sajnos ismerem az eféle embereket. Meggyőzni lehetetlen, még a legjobb barátainak is, nem hogy holmi gyk-s ismeretleneknek. Persze, ha netán a Sors elszakítja ettől a pasitól, akkor rájön, hogy mekkora h*lye volt, de anélkül mellette fog megkeseredni. De valahogy nem tudom emiatt sajnálni. Aki ahhoz ennyire gyáva, hogy egy sz*r kapcsolatból kilépjen, az megérdemli, hogy elnyomják, hogy kvázi rabszolgája legyen egy hataloméhes pasinak.

2011. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
azért nem válaszolok, mert ahelyett, hogy azt mondtad volna, állj a sarkadra és lesz ami lesz, amint más értelmesebbeknek ezt sikerült megírnijuk, csak oltogatsz, úgy, hogy azt sem tudod ki vagyok, mert 1dolgot megosztottam veled az életemből, nem tudom miért hiszed azt hogy ismersz. mint látom, valószínüleg te is ebben a cipőben jársz, csak te pont az ellenkezője vagy, lelki terror nélkül nem sikerülne senkit magad mellett tartanod... vagy ha nem akkor csak annyira uncsi a sajnát élted, hogy másokéval kell foglalkoznod:)
2011. jan. 2. 17:23
 20/32 Apollo93 ***** válasza:

Abból hogy ezt leírtad nem ismert meg teljesen de ebből rengeteg mindent ki lehet következtetni.

Az hogy társfüggő vagy az arra utal hogy mástól várod a szeretetet de mint látjuk nem kapsz csak hatalmaskodást így szeretetéhes vagy és mivel társfüggő vagy így nem tisztelheted annyira magad(és nem szeretheted)hogy ha valami neked rossz akkor LÉPJ, akár mennyire is nehéz! Az hogy nem tudsz ezen változtatni(pedig te próbáltad, nem ment) az csak egy k*rva kifogás!Úgy mentél bele a kapcsolatba hogy igent mondtál hogy azt mondtad szereted hogy fel vetted neki a telefont.mit tegyél??Ne vedd fel a telefont mond neki hogy szakítasz és ne mond hogy szereted.Nem is olyan bonyolult.Ja még valami!:) Az hogy nem mersz lépni abból az jön le hogy akaratgyenge megalkuvó vagy. És nézd már is mennyi mindent leírtam rólad. :) Ha valaki ezekkel nem ért egyet az kérem mondja el miért:)

2011. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!