Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom uralkodik rajtam?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve járunk, ö a mindenem, és ugy követem mint egy kiskutya. Mindig az van amit ö akar, és mindent elnézek neki. Ha fütyül, én ugrok. Nem tudok mást csinálni, egyszerüen nem megy, pedig én próbáltam. Mit tegyek??
2011. jan. 2. 16:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Semmit, mert neked ez így teljesen megfelel.
2011. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az ideális nő.legalább rád lehet számítani,ahogy írod.beszélj vele és ennyi.
2011. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen mi nem tetszik neked vele kapcsolatban?
2011. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az, hogy akármit mondok neki, hogy nem jo, akkor kiborul, és megoldja ugy a helyzetet, hogy a végén az jön ki, hogy én vagyok a hibás és nekem kell bocsánatot kérnem, vagy nem szol hozzám. Már nem merek semmiért szolni, mert én vagyok a rossz
2011. jan. 2. 16:30
 5/32 Moszuke ***** válasza:

azon gondolkozz el amit az első írt.


ha nagyon zavar hogy irányít akkor mond neki, hogy lazítson a pórázon egy picit.. de hidd el.. neked, nőnek ez kell, hogy irányítsanak.

2011. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Moszuke ***** válasza:
heh lol.. érzelmi zsaroló a srác:D ezt viszont ne nézd tétlenül, megöli a kapcsolatot.
2011. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%
Ez a baj, kezdettől fogva elcseszted. Mi az, hogy nem megy? Nem is próbáltad. Mi több, nem is akarsz ezen változtatni, mert marha kényelmes neked. Kicsit sajnáltatod magad, de ennyi. (Gondolom most azt vártad, hogy midnenki hű de nagyon együttérezzen és igazat adjon neked. Hát nem.)
2011. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de mit csináljak?
2011. jan. 2. 16:33
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam, de majdnem sikerült eltalálnod;) tanácsért jöttem, mert ha azt mondom neki, hogy ez igy nem jo, akkor azt mondja, hogy nem kell vele járni, ha nem tetszik a dolog.
2011. jan. 2. 16:34
 10/32 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy uralkodjon feletted, ahogy múlik az idő csak egyre rosszabb lesz. Van ilyen a rokonságban, mondtam is neki, hogy a helyében már megmérgeztem volna a férjét. Te is ilyen jövőt szeretnél?
2011. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!