Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapomra semmi, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapomra semmi, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve járunk és most volt nem rég a névnapom de ő meg nem vett semmit, írt egy nem túl kreatív SMS-t, hogy "boldog névnapot szeretlek" és személyesen nem is mondott semmit. Olyan rosszul esett, hogy mentem hozzá és nem adott semmit. Nem nagy dologra gondoltam volna csak mondjuk egy tábla csokit vett volna vagy valami hogy éreztesse, hogy szeret.

Mikor neki volt névnapja akkor napokig gondolkoztam milyen idézetet írjak neki és mit vegyek neki, ő meg lerendezett egy 3 szavas SMS-el.

Nem csináltam most belőle jelenetet, mert minek de akkor is rosszul esett. Csak túlreagálom?

Másnál hogy szokás a névnap?


2011. jan. 2. 09:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

15:50nek teljesen igaza van.


Nem reagálod túl. Bunkó volt a barátnőd. Legalább mondhatta volna személyesen is, semmibe nem kerül kinyögni két szót, és odanyomni egy puszit, a másiknak meg marha jól esik. Azok akik azt mondják, hogy nem érdekli őket az ajándékozás nem tudják miből maradnak ki. Nem a nagy, drága ajándékokról van szó, arról, hogy készülsz arra, hogy meglepd a szerelmed/partnered, sokat gondolkozol minek örülhetne, kicsinosítod magad. A legnagyobb boldogság az, hogy akit szeretek szaggatja le a nagy masnit meg a csomagolópapírt, és én látom, hogy örül annak amit nagy gonddal választottam ki neki, akár milyen apróság is.

2011. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Természetes, hogy rosszul esik. Mondjuk nem értem a csajodat. Én már amiatt is rosszul érzem magam, hogy pl. karácsonyi ajándékozáskor az én ajándékom árának kb 2.5-szereséért kaptam ajándékot a barátomtól(nem mondta, hogy mennyi, csak hát könyvek voltak, és azokat könnyű megbecsülni). Ugye ő dolgozik, én meg csak tanulok még, nem engedhetek meg magamnak sok mindent. Mégis rosszul éreztem magam, tudom, nem a pénz számít, hanem a szeretet, amivel adják, csak így valahogy úgy éreztem, ezzel megborult köztünk az egyenrangúság egy pillanatra... Mindegy, nehéz megmagyarázni.

Nem lehet, hogy a barátnődnek sem volt pénze, és élőben azért nem is köszöntött fel, mert szégyellte ezt? Mondjuk én ilyenkor szoktam valami kézzel készített ajándékot adni. Nem sok, viszont a másik látja, hogy időt fektettem abba, hogy megajándékozzam. És néha az ilyenek jobban "betalálnak", mint boltban vásárolt :)

A másik lehetőség, hogy épp csak akkor jutott eszébe a névnapod.

Vagy lehet egyéb is, bár elég kínos rákérdezni...

2011. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

hát én nemtom hogy lesz, ha még együtt leszünk addig, nekem előbb lesz névnapom mint barátnőmnek, majd amint ő köszönt engem, úgy köszöntöm én őt :)

amúgy nekem sem esett volna jól sztem ha ennyivel lerendez. bár nekem még sose irta, magától nem mondta még hogy szeret. szal én lehet ennek a 3szavasnak pont jobban örülnék, mint bármi másnak :)

21/f

2011. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
örülj hogy legalább 1 sms-t írt neked az én "párom"(amiben már nem is vok biztos h az) 1 sms-t sem írt szilveszter alkalmából,rám sem emelte a telefont!!azóta sem beszéltünk én ezek után nem keresem!!szerintem picit túlreagálod,de elhiszem h rosszul esett,de ott volt az sms-be a legfontosabb a "SZERETLEK" szó,ami többet ér mindennél még annál a tábla csokinál is!!!
2011. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azt írta, hogy szeret de azért megírni egy kis idézetet, nem került volna több pénzbe.

Egyébként meg nem szegények tehát ezért is nem értem, hogy miért nem vett nekem semmit. Még mondta is, hogy voltak a Tescoban bevásárolni.

Meg igazából az is zavar, hogy este küldte el az SMS-t pedig egész nap otthon volt. Ha tudta volna magától, hogy névnapom van akkor már reggel az SMS-el ébreszt de szerintem az volt, hogy elfelejtette és az anyja mondta neki, hogy "nem ma van a pasidnak a névnapja?" -De

Kb így tudom elképzelni és akkor gyorsan írt egy 3 szavas SMS-t. Azért 2 nagy ünnep van az évben, születésnap és névnap, ne mondja már nekem senki, hogy olyan nagy fáradtság írni valami szépet meg venni valami apróságot.

2011. jan. 4. 12:56
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig a válaszokat mert túl sok van már :)

Szerintem az az évi pár esemény amikor a másiknak lehet venni ajándékot, ilyen a névnap, születésnap és karácsony, esetleg még valentin nap is, nem olyan sok, hogy ne lehessen venni a másiknak valamit. Én is sokat szoktam gondolkozni hogy mit vegyek a páromnak egy-egy ilyen alkalomra! Pedig mi már 5 éve vagyunk együtt, de mindig veszünk egymásnak ajándékokat! Igaz nem egy tábla csokit, mi néha akár több 10 ezer ft-ért szoktunk, de nem az összeg a lényeg. Te se vegyél neki semmi legközelebb névnapjára semmit, te is tudd majd őt le egy pár szavas sms-sel kíváncsi lennék rá hogy hogy reagálna!! EGy 17 éves kis leányzó biztos kiakadna rajta!!

2011. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
15 : 26ossal egyet értek!! EGyébként az utolsó vagyok!
2011. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!