Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapomra semmi, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapomra semmi, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve járunk és most volt nem rég a névnapom de ő meg nem vett semmit, írt egy nem túl kreatív SMS-t, hogy "boldog névnapot szeretlek" és személyesen nem is mondott semmit. Olyan rosszul esett, hogy mentem hozzá és nem adott semmit. Nem nagy dologra gondoltam volna csak mondjuk egy tábla csokit vett volna vagy valami hogy éreztesse, hogy szeret.

Mikor neki volt névnapja akkor napokig gondolkoztam milyen idézetet írjak neki és mit vegyek neki, ő meg lerendezett egy 3 szavas SMS-el.

Nem csináltam most belőle jelenetet, mert minek de akkor is rosszul esett. Csak túlreagálom?

Másnál hogy szokás a névnap?


2011. jan. 2. 09:55
1 2 3
 11/27 kovpet ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem te vagy a nő?
2011. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 kovpet ***** válasza:
100%

Egyébként nem bántásból írom, csak az lenne a jellemzőbb. :)


Nekem pl semmit nem jelentenek az ilyen ostoba napok. A többi sem (karácsony pl).


Ha neked ennyit jelent, akkor ezt tudatosítsd vele. Én is veszek ajándékot az élettársamnak, mert ő igényli és szomorú lenne, ha nem kapna. Én ezt nem értem meg, de elfogadom. Több meg nem is kell :)

2011. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 beetlejuice ***** válasza:
63%
Szerintem nem reagálod túl, én személy szerint nagyon szeretek ajándékot kapni, de ugyanúgy adni is. És ha már vki fáradozott azzal, hogy engem meglepjen vmivel a névnapomon, én érezném rosszul magamat, ha én nem tenném meg ugyanezt, meg szerintem ez jelzés értékű is, hogy fontos nekem az a bizonyos ember, és ha még az csak vmi apróság is, próbálom kitalálni minek örülne. És ha te vetted a fáradságot, és meglepted őt a névnapján, gondolhatta volna, hogy te is örülnél vmi apró figyelmességnek (a 3 szavas sms-en -_-").
2011. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 beetlejuice ***** válasza:
a szavas sms-en kívül
2011. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, hogy mindenki azt írja, hogy túl reagálod. Fordított esetben csak úgy záporoznának a kommentek, hogy a srác egy érzéketlen gyökér és nem szeret eléggé.
2011. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek..nekem is rosszul esett volna.. de most már nem tudsz ezzel mit kezdeni..:/ lehet, h kiment a fejébol és késon kapott észbe aztán már nem volt ideje venni semmit. És szégyellte az egész dolgot és azért sem koszontott fel személyesen...
2011. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
hát egyik barátnőmnek majdnem hasonló esete volt csak épp a születésnapjára nem kapott semmit a pasitól még sms-t sem ,bár utólag vett neki,de dobva lett 4hónap után:)
2011. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
*jah bocs 19/L voltam
2011. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

En megertelek... nekem is volt mar hasonloban reszem...söt nekem a szülinapomkor sem adott semmit , azota mar szerencsere mas csajt kinos a hülyesegeivel!

Szerintem is hozd fel a csajodnak! :) 23/L

2011. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 kovpet ***** válasza:
(Nem értem a nőket)
2011. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!