Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapomra semmi, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapomra semmi, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve járunk és most volt nem rég a névnapom de ő meg nem vett semmit, írt egy nem túl kreatív SMS-t, hogy "boldog névnapot szeretlek" és személyesen nem is mondott semmit. Olyan rosszul esett, hogy mentem hozzá és nem adott semmit. Nem nagy dologra gondoltam volna csak mondjuk egy tábla csokit vett volna vagy valami hogy éreztesse, hogy szeret.

Mikor neki volt névnapja akkor napokig gondolkoztam milyen idézetet írjak neki és mit vegyek neki, ő meg lerendezett egy 3 szavas SMS-el.

Nem csináltam most belőle jelenetet, mert minek de akkor is rosszul esett. Csak túlreagálom?

Másnál hogy szokás a névnap?


2011. jan. 2. 09:55
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
17L és 19/F
2011. jan. 2. 09:56
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Igen, túlreagálod.
2011. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy vehetett volna egy tábla csokit, de szard már le. Ez csak egy névnap, nem kell ennyire komolyan venni. Örülj annak, hogy nem felejtette el a csajod. Én pl állandóan elfelejtem az ilyesmiket, még a szülinapokat is. Emiatt ne légy letörve, nem az határozza meg a kettőtök kapcsolatát.
2011. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért mondom, de egy névnap mióta olyan nagy esemény?
2011. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hívnak de lehet 210 olyan nevű ismerőse van mint te. Attól hogy te a barátja vagy még nem azt jelenti hogy megkell ajándékozzon. Nem csak a te napod. A születésnap megint más mert ott Te születtél valószínűleg csak. (az ő baráti körében)
2011. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én pl. se a névnapomat se a születésnapomat nem ünnepelném, nem tartom fontosnak. Persze kaptam köszöntést/ajándékot de sose vártam el. Viszont ha a páromnak igénye volt rá (márpedig tudtam, hogy volt) akkor mindig megleptem valamivel. Szerintem mond meg neki, hogy picit szomorú vagy amiatt amiért nem köszöntött, és jól esett volna ha jobban figyelt volna rád.

20/f

2011. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
én leszarom ezeket az ajándékozásokat. 30/F
2011. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem nagy dolog a névnap de mikor neki volt névnapja akkor kapott egy szép köszöntőt, elvittem aznap moziba, kapott egy felsőt is. Ő meg egy normális SMS-t sem írt.
2011. jan. 2. 12:11
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez hiba volt tőled. Nem kell.
2011. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Látod, itt a hiba a kapcsoaltotokban, hogy tételesen számonkéred mindent, amit adsz. Valahogy nekem eszembe sem jut egy normális kapcsoaltban ilyennel előhozakodni. Inkább örülnél, hogy írt valamit névnapodra!

De mint mondtam, nem midnenki csinál ebből ekkora hajcihőt, mint te.

2011. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!