Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány változtatott volna meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány változtatott volna meg ennyire?

Figyelt kérdés
3 hónapja egy lány és családja költözött a szomszédunkba. Beszélgetünk, megmutattam neki a kerületet, de semmi komoly. Kb. 3 hete megváltozott az egész életem. Megutáltam az akció, horrorfilmeket, most inkább a vígjátékok, romantikus filmek jönnek be. Ha találkozom vele, vagy valaki megemlíti hirtelen melegem lesz, valószínűleg el is pirulok. Újabban minden este a sírás környékez, van hogy sírok is elalvás előtt. Nem érzek semmit a lány iránt. Lehet hogy a lelkem mélyén ez mégis másként van?
2011. jan. 1. 12:13
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Mit szólna hozzá, hogyha megjelennék az ajtajában pizsamában, kezemben egy fogkefével? Arra gondoltam így nem kell semmit mondani, egyértelmű lesz. Mondjuk holnap estére gondoltam. Pár méterre van az ajtaja az enyémtől, úgyhogy nem is kell még kabát se.
2011. jan. 12. 18:29
 42/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

:D Ez milyen poén:D Nagyon tetszik:D Biztosan neki is fog:D Aztán ne felejtsd majd leírni a reakcióját.

Azért egy rágó legyen a zsebedben alváskor, hogy amikor felkelsz és megcsókolod, akkor friss legyen a leheleted)

2011. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Na hát jól sült el a dolog. Átmentem, becsöngettem, ő nyitott ajtót, és ahogy meglátta hogy pizsamában vagyok, csak annyit mondott, gyere be nyugodtan. Elvoltunk egy ideig, majd lefeküdtünk aludni. Előtte persze beszélgettünk, meg csókolóztunk. Reggel fantasztikus volt mellette ébredni, átkarolni, majd egy csókkal felébreszteni. Nekem nagyon bejött, gondolom neki is. Együtt reggeliztünk, majd hazamentem. Megbeszéltük, hogy ebből rendszert fogunk csinálni. Már alig várom a következő alkalmat.
2011. jan. 16. 05:04
 44/47 A kérdező kommentje:
Tegnap este már készülődtem a lefekvéshez amikor csöngettek. Na ki volt az? Hát ő. Hasonló szitu, de nem volt pizsiben, csak annyit kérdezett, hogy gond lenne-e ha itt aludna. Mondtam, hogy nem, gyere beljebb. Majd kis idő múlva (kb 1 óra) megkérdezte, hogy lefürödhet-e. Mondom igen. Erre ő megkérdezte, hogy csatlakoznék e hozzá? Hát kicsit zavarba jöttem, és annyit válaszoltam, hogy hát ha nem zavarja. Fürdés után az ágyban megtörtént az első sex. Fantasztikus volt vele. Innentől kezdve sima ügy az egész. Nem kapkodtam el, egyszerűen így hozta az alkalom.
2011. jan. 20. 01:33
 45/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szép volt:D Úgy gondolom sokáig együtt lesztek:) Talán ő lesz a feleséged egy nap...;) Amúgy nagyon huncut lehet ez a nő, hogy így mer kezdeményezni:P
2011. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb, ha ő lenne a feleségem, és később a gyermekem vagy gyermekeim anyja. Bár ez még messze van, egyenlőre csak járunk. A többin még ráérek filózni. Már most is boldog vagyok, hogy ez összejött. Azóta szívből megszerettem, szerelmes lettem belé, ő is belém, és élvezzük ha együtt lehetünk.
2011. jan. 21. 15:20
 47/47 A kérdező kommentje:
23.-án este megint együtt voltunk, megismétlődött az fentebb irt, csak most kimaradt pár dolog :) Átjött, és egyből "egymásnak estünk". Jól alakulnak a dolgok. Sőt tökéletesen.
2011. jan. 25. 02:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!