Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány változtatott volna meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány változtatott volna meg ennyire?

Figyelt kérdés
3 hónapja egy lány és családja költözött a szomszédunkba. Beszélgetünk, megmutattam neki a kerületet, de semmi komoly. Kb. 3 hete megváltozott az egész életem. Megutáltam az akció, horrorfilmeket, most inkább a vígjátékok, romantikus filmek jönnek be. Ha találkozom vele, vagy valaki megemlíti hirtelen melegem lesz, valószínűleg el is pirulok. Újabban minden este a sírás környékez, van hogy sírok is elalvás előtt. Nem érzek semmit a lány iránt. Lehet hogy a lelkem mélyén ez mégis másként van?
2011. jan. 1. 12:13
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom, izzasztó menet volt. Átjött hozzánk, egyedül voltunk. Ettünk egy keveset, majd leültünk filmet nézni. Elég uncsi film volt, láttam hogy nem igazan köti le. Mondom itt az alakalom. Megfogtam a kezét ahogy írtátok. Közben figyeltem a reakcióit. Rám nézett, majd vissza a filmre. Kicsivel ezután szinte egyszerre egymásra néztünk, majd egyszerre kezdünk el beszélni. Mind a ketten azt mondtuk hogy arra gondoltam, hogy.... Hagytam hogy ő kezdje, majd elkezdett magyarázkodni hogy tudja hogy korai még meg minden, de (itt leállítottam) majd mondtam neki, hogy szerintem nem korai, nagyon tetszel nekem, és lehetne több is köztünk mint barátság. (utána mondta hogy ugyan ezt akarta ő is mondani). Kicsit beszélgettünk, átvitattuk a dolgokat. Majd megcsókoltam. Azt mondta, hogy félt tőle hogy én nem akarok többet a barátságnál, és kereste a megfelelő alkalmat. Mikor elment tőlünk mar csókkal váltunk el. Úgyhogy mostantól ez már több mint barátság :)
2011. jan. 7. 15:50
 32/47 A kérdező kommentje:
Nem mondom vágtat előre az ügy. Már szóba került az is, hogyha már több van köztünk mint barátság, akkor járjunk rendesen együtt. Én ebbe benne is vagyok, ezt meg is beszéltük. A lány felhozta azt a témát, hogy mi lenne ha néha (nem kell most azonnal válaszolnod) de együtt aludhatnánk. Most erre én azt mondtam, hogy alszok rá egyet. Viszont nem bírok elaludni. Folyamatosan ezen jár az agyam. Akadálya nincs, mind a ketten 18+ vagyunk, én már régebben megbeszéltem anyámmal hogy ez bármikor előfordulhat, neki nincs kifogása (ha komoly a kapcsolat és lenne kifogása az sem érdekelne :D) A lányra rá van bízva hogy kivel mikor hol. Tehát részemről semmi akadálya. De nem lenne ez esetleg korai? Végül is 1 napja járunk, és 1 hete ismerjük egymást. Mind a kettőnknek ez az első kapcsolata (ezt úgy értem hogy ez az első ami több lett barátságnál). Én szeretem őt, jó még nem mondtam el neki, de nagyon megtetszett, ez nálam már szerelem inkább. Neki bejövök. De tényleg nem korai még?
2011. jan. 8. 02:05
 33/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Hmmm alakulnak a dolgok rendesen:) Örülök, hogy így összejött neked. Elképzeltem amit írtál és nekem is nagyon tetszett(Y):D

Szóval....a szex még korai lenne, de lehet ,hogy ő tényleg csak alvásra gondolt....Valljuk be, te is szoktál arról álmodozni ,hogy milyen jó lenne vele aludni, átölelni, odabújni hozzá....közben puszilgatni és a kezét simogatni....;) Szerintem ő is szokott erről fantáziálni:)

Szóval ha legközelebb találkozol vele, akkor kérdezd meg ,hogy ő alvás alatt mit értett.....:)

Amúgy örülök, hogy nem vagy az a típus, aki rögtön le akar feküdni az első adandó alkalommal:)

Nem hiszem ,hogy a szexre gondolt volna, de nem árt átbeszélni.

2011. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mellesleg szerintem ő is szeret téged.....;)
2011. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztunk mint minden nap. Mondtam neki, hogy gondolkodtam ezen az együtt alvásos dolgon, és hogy mielőtt választ adnék fejtse ki jobban, hogy mit gondolt együtt alvás alatt. Asszem kicsit zavarba jött, de azt mondta hogy ha nem akarom, megérti, lehet korai volt felhozni a témát. De ő nem akar sürgetni. És hogy ő csak alvásra gondolt, esetleg a későbbiekben tovább is mehetünk. Csak nem igazán szokta meg, hogy új helyen laknak, és jó lenne ha nem egyedül ébredne reggel. Én elmondtam neki, hogy részemről semmi akadálya, nyugodtan átjöhet bármikor és itt aludhat. Meg hogy nekem is jobb lenne, ha nem egyedül ébrednék. Pluszként még azt is elárultam neki, hogy jó vele lenni, és hogy szeretem. Abban maradtunk, hogy ha egyedül érzi magát valamelyikünk, akkor mind a kettőnk ajtaja nyitva áll a másik előtt.
2011. jan. 8. 19:13
 36/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Helyes helyes:P Látom nagyon jól alakulnak a dolgaitok;)

Alig várod ,hogy odabújjon hozzád alvás közben, mi?:D

Arra mit válaszolt, amikor mondtad neki, hogy szereted?:)

2011. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Hát igen, várom hogy egymáshoz bújhassunk tény és való.

Mondani annyi mondott hogy ő is, de láttam hogy zavarba jött és nagyon elpirult.

Elvileg a jövő hét vége felé már együtt alszunk. De még nem biztos hogy mikor.

2011. jan. 9. 16:35
 38/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Biztosan kínos volt neki kimondani...:D Aranyos nőnek tűnik, biztosan sokáig együtt lesztek:)

Amúgy az ajtaja bármikor nyitva van...;) Szóval akár meg is lephetnéd egy pénteki ott alvással:P

2011. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az ajtóstul a házba típus, de nem biztos hogy kibírom péntekig. Most sem bírok aludni, mert rajta fantáziálok. Hogy milyen lenne mellette felkelni és reggel átölelni. Nem tudom hogy tolakodásnak venné-e hogy már holnap este áthívjam vagy átmenjek. De asszem meg fogom próbálni átcsalogatni. Hátha.
2011. jan. 11. 01:18
 40/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem ő is arra vár, hogy mikor hívod már át;)

Ez nem nyomulás, de együtt akartok lenni....szóval minek várni annyit?:P

2011. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!