Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány változtatott volna meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány változtatott volna meg ennyire?

Figyelt kérdés
3 hónapja egy lány és családja költözött a szomszédunkba. Beszélgetünk, megmutattam neki a kerületet, de semmi komoly. Kb. 3 hete megváltozott az egész életem. Megutáltam az akció, horrorfilmeket, most inkább a vígjátékok, romantikus filmek jönnek be. Ha találkozom vele, vagy valaki megemlíti hirtelen melegem lesz, valószínűleg el is pirulok. Újabban minden este a sírás környékez, van hogy sírok is elalvás előtt. Nem érzek semmit a lány iránt. Lehet hogy a lelkem mélyén ez mégis másként van?
2011. jan. 1. 12:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy hívják, szerelem :)
2011. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Biztos nem érzel iránta semmit? Nem lehet, hogy csak nem akarod beismerni? Velem is volt már hasonló, akkor ez volt a helyzet. Nem szoktál boldog lenni, amikor vele beszélsz?
2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem nem vagyok szerelmes. Lehet később fogom érezni?
2011. jan. 1. 12:17
 4/47 A kérdező kommentje:
Rendesfiú de boldog vagyok amikor találkozunk, vagy megkér arra hogy mutassam meg ezt meg azt hol találja. De szerelmet nem érzek. Vagy lehet tényleg nem akarom beismerni magamnak? Mit csináljak hogy kiderüljön?
2011. jan. 1. 12:19
 5/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Mennyit szoktál rá gondolni?

Voltál már szerelmes?

Lehet, hogy még csak fellángolás:)

Amikor csörög a telefon, ki jut eszedbe először?;)

Kit képzelsz magad mellé, amikor elalszol?

2011. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Az átlagnál többet gondolok rá, ha csörög a telefon akkor senki nem jut eszembe, elalvás előtt meg hát :$ Asszem ő. És még nem voltam szerelmes
2011. jan. 1. 12:33
 7/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Na és nem akarsz tőle semmit? Mert úgy tűnik megszeretted, bár még nem elég szoros a kapcsolat köztetek...

Milyen gyakran keres fel téged?:)

2011. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Változó. Szomszédok vagyunk így minden nap akarva akaratlanul is egymásba botlunk. De konkrét céllal 2 naponta szokott. Általában.
2011. jan. 1. 13:02
 9/47 A kérdező kommentje:
Jó vele lenni, de konkrét szándékom nincs. Nem akarom ágyba vinni vagy hasonló. Barátok vagyunk ennyi.
2011. jan. 1. 13:02
 10/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nem is a szexre gondoltam.

Mi az ami meggátol benne ,hogy többek legyetek egymásnak, mint barát?:)

Amúgy biztos, hogy nem csak kitalált indokkal jön át hozzád?;)

2011. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!