Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány változtatott volna meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány változtatott volna meg ennyire?

Figyelt kérdés
3 hónapja egy lány és családja költözött a szomszédunkba. Beszélgetünk, megmutattam neki a kerületet, de semmi komoly. Kb. 3 hete megváltozott az egész életem. Megutáltam az akció, horrorfilmeket, most inkább a vígjátékok, romantikus filmek jönnek be. Ha találkozom vele, vagy valaki megemlíti hirtelen melegem lesz, valószínűleg el is pirulok. Újabban minden este a sírás környékez, van hogy sírok is elalvás előtt. Nem érzek semmit a lány iránt. Lehet hogy a lelkem mélyén ez mégis másként van?
2011. jan. 1. 12:13
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom, végül is most költözött a városba így minden új neki. Szóval nem tudom eldönteni hogy tényleg érdekli vagy csak egy indok hogy velem lehessen.
2011. jan. 1. 15:22
 12/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Kérdezd meg tőled:D

Csak viccelek:)

Szóval mért nem akarsz vele lenni?:)

2011. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Akarok vele lenni nem erről van szó. Nagyon is jó amikor együtt vagyunk. Csomó olyan dologról beszélgetünk amiről még a családomnak se beszélek meg, de vele igen. Jól elvagyunk együtt. De nem érzem azt hogy szerelmes lennék belé, bár kicsit többet jelent egy barátnál számomra. Aranyos, kedves, jól néz ki. Kicsit zavarban vagyok vele, főleg ha ismerős jön szembe. Sokszor gondolok rá. Ez lenne a szerelem első néhány jele? Ő mondott nekem már olyan dolgokat ami egyértelműen arra utalt, hogy bejövök neki.
2011. jan. 1. 15:35
 14/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Igen, ezek az első jelek:) Ezt hívják fellángolásnak.

Mázli, hogy pont oda költöztek, mi?:P;)

2011. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Holnapra megvan a programom :) Meg kell mutatnom neki a hősök terét :D
2011. jan. 1. 21:41
 16/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ahh:D Egyedül biztosan nem találna oda....;)

Sok sikert:P

2011. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Meg kell mondanom annyira ideges vagyok hogy még aludni se bírok :D Már felkeltem, pedig csak reggel 9kor indulunk. Szóval van 4 szabad órám :)
2011. jan. 2. 05:14
 18/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Gondolj arra ,hogy a lány is így érez:D

Amúgy majd meséld el mi volt, ha hazaértél.

2011. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Hát nem csak a hősök terét mutattam meg neki. A környéken egy jó pár dolgot, megmutattam neki az ottani fontosabb dolgokat, és még ebédeltünk is egy étterembe. Jó volt, nagyon jókat beszélgettünk. Sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, és meg kell mondanom nagyon megtetszett. Megbeszéltük hogy ezt meg fogjuk ismételni a jövő héten.
2011. jan. 2. 16:50
 20/47 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nocsak;) Kibírod addig?:D
2011. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!