Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfira vágyom-kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfira vágyom-kapcsolatban élek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje más férfiakon jár az eszem,milyen lenne velük,szeretném érezni egy új férfi illatát,az első csókok izgalmát.

2 éves párkapcsolatban élek,szeretem a páromat,de már nem vagyok szerelmes.Emberként nagyon jó,igazi férjnek,apának való,és ezért haragszom is magamra,hogy elmúlt nálam a szerelem.A biokémia sem működik már,a bőre illatát sem találom már vonzónak:(

El lehet nyomni ezeket a vágyakat,vagy még jobban elő fognak törni belőlem később?

Régóta gyötrődöm ezen,nem merek lépni,mert félek,hogy nem találok még egy ilyen jó embert,mint ő.De így megőrülök:(

Köszi ha írtok!

L/24


2011. jan. 1. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmire sincs biztosíték!


De ki a fene mondta azt, hogy kötelező egy ember mellett leélnie az embernek az életét ha nem szereti és boldogtalan mellette???


Nyugodtan lehet próbálkozni! Lehet a 10. pasi lesz az aki olyan lesz akit ő is szeret... Mi ez a 50-es évek h találunk egy pasit aki szeret eltart megad mindent de mi nem szeretjük nem vagy boldogok mellette de ezt dobta a gép akkor vele éljem le az életem????

2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok...


sajnos egyre idegesebb vagyok,már érzem,hogy nem maradunk együtt...


és rajta is látom,minden zavarja már bennem,ingerülten szól hozzám,alig ölel meg...

2011. jan. 1. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj nem ő volt az egyetlen pasi...


Azt is el tudom képzelni h lejjebb adtál az öltözködésedböl és abból h nem foglalkozol magaddal annyit mint azelőttm ielőtt összejöttél ezzel a pasival...


Légy újra csinos vegyél 1-2 göncöt menj el fodrászhoz kozmetikushoz térj észhez legyél kívánatos menk ki az utcára ne járj bánatos lekezelő képpel és meglátod mennyien felfigyelnek majd rád és tádááámm lesz önbizalmad is.

2011. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előbb szakíts vele minthogy megcsald. ez nem normális egy ép kapcsolatban h 2év után elmúlik a vágy ha ő az igazi. akkor nem ő.csak ne csald meg!!én már több mint 4éve vagyok a barátommal és már a falat kaparom úgy hiányzik minden téren ha 2napig nem látom és ő is igy van..akkor kb 2-3óránként beszélünk telefonon a mai napig is pedig sokat vagyunk együtt!.ő is igazi férjnek való,apa típus és nem engedném el sosem mert a mai világban tudom hogy nem találnék még 1ilyet a sok ösztön-vezérelt szánalmas pasi közt..nekem is volt hogy 1-2szer elkalandozott a fantáziám egy újtest és új illat után de sose tudtam volna megtenni vele!!Magamba néztem,belegondoltam és elmúlt..Nem tudnék neki ekkora fájdalmat okozni!Pedig minden stimmel,ágyban is! nála odaadóbbat sem találnék!Tehát neked vagy nem ő az igazi vagy ilyen a vérmérsékleted hogy még a legjobb pasit is megunod egy idő után.ezzel viszont nem tudsz mitkezdeni minthogy gondolkozz egy picit magadban minnt ahogy én tettem anno,mert nekem is tombolnak a hormonjaim,de tudni kell mérlegelni!

23L

2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!