Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfira vágyom-kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfira vágyom-kapcsolatban élek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje más férfiakon jár az eszem,milyen lenne velük,szeretném érezni egy új férfi illatát,az első csókok izgalmát.

2 éves párkapcsolatban élek,szeretem a páromat,de már nem vagyok szerelmes.Emberként nagyon jó,igazi férjnek,apának való,és ezért haragszom is magamra,hogy elmúlt nálam a szerelem.A biokémia sem működik már,a bőre illatát sem találom már vonzónak:(

El lehet nyomni ezeket a vágyakat,vagy még jobban elő fognak törni belőlem később?

Régóta gyötrődöm ezen,nem merek lépni,mert félek,hogy nem találok még egy ilyen jó embert,mint ő.De így megőrülök:(

Köszi ha írtok!

L/24


2011. jan. 1. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én így voltam és annyira megromlott a férjemmel a kapcsolatom,hogy 4 évig nem szexeltünk, de nagyon szerettük egymást. Aztán szeretőm lett, de hála az égnek rájöttem,mi az igazán fontos és ki!! Újra visszataláltunk egymáshoz, azóta imádom az illatát és csak ő kel nekem.

Nem éri meg viszonyt folytatni.Rendbe kell tenni a dolgokat.

2011. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire másra vágysz akkor inkább szakíts vele, nehogy megcsald! Mond el neki hogy mi van, beszéljétek meg értelmesen, és ne haraggal váljatok szét hanem úgy hogy megbeszéltétek. Mert fiatal vagy, gondolom ő is, és később, ha rájössz hogy mégiscsak ő kell neked, akkor legyen esélyed arra hogy visszaszerezd.
2011. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem nem kell mindjárt otthagynod, mert már nem kívánod. Jól mondta az egyik előttem hozzászóló; meg kell beszélned a férjeddel, de nem szabad megcsalnod.

A szexnél többet ér az, hogy boldog jövőd legye, amit másnál nem biztos ,hogy megtalálsz. ÉS ha mégis....akkor esély van arra ,hogy azt az új illetőt is megund:( És akkor fogsz visszaemlékezni, hogy milyen rosszul döntöttél, amikor elhagytad a jelenlegi párod. Csak beszéld meg vele, biztosan kitaláltok majd valamit:)

2011. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ott hagyjam ne hagyjam ott????? - fene tudja mindenki máshogy látja és gondolja.


Egy dolog lebegjen a szemed előtt!!! Boldog vagy vele vagy nem?


Ha úgy érzued boldogtalan vagy és ugye eltelt már egy kis idő az a 2 év és nem vagy az ahogy írod akkor gondolkozz el azon, hogy vele szeretnél még élni és szomorkodni hónapokon át mert nincs már meg a szenvedély vagy kilépsz a kapcsolatból és új életet kezdesz....a döntés a te kezedben van!


Csak ez az egy kérdés van, boldog vagy vagy nem?

2011. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 biohazardxxx ***** válasza:
Nem hogy örülnél hogy ő szeret és gondoskodik rólad.... Velem is ez van most, én mindent megakarok a páromnak adni, de az neki aligha elég. neki is az ujdonság hiányzik... Olyan fontos az hogy "ÚJ". A régi meg le lesz SZ'arva? Nem értem a nőket már teljesen... Na most ha téged szeret, tisztel, becsül, nem kacsingat félre, akkor neked mér kell más? Párom is ezt csinálta velem és bazi rosszúl esett hogy nem beszélte meg velem és máshoz fordult és vele kezdett el lenni... pedig mi is sokáig voltunk együtt. Azt tudod ügye a szerelem sem tart örökké és helyette erős kötödés és szeretet lesz. de az sokkal erősebb mint a szerelem, mart a szerelem csak addig tart mig kinem ismeritek egymást és utána mikor ez megvan jön a szeretet. De akkor most mindig más férfi után akarsz koslatni majd hogy életed végéig szerelmes legyél? Szerintem becsüld meg hogy ő szeret és nem bánik veled rosszúl mert a mai ilágban ez ritka nagyon. Sajnos én is észrevétlenűl hibáztam a kapcsolatunkban, de párom az nem beszélte meg velem és elhagyott... Ha szeretitek egymást és ezt megbírjátok oldani akkor minden más könnyebb lesz majd az életben! Szóval beszéld meg vele és találjatok ki valamit mert ennek nem lesz jó vége ha magadba tartod... Ennyivel tartozol neki hogy öszinte legyél hozzá és beszéljetek róla. Sok boldogságot és boldog új évet kivánok nektek. Sziasztok
2011. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 biohazardxxx ***** válasza:
23F
2011. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves 13:41-es!


Látod pont ez a gond, a pasi mindent megad a nőnek , érzelmileg , anyagilag csak nem veszi észre azt, hogy a lány nem szereti igazán és csak megjátsza és csupán azért van a pasival mert megad neki mindent!


Egy élősködő típusú lánynak ez tökéletesen meg is felel4


De egy olyan lánynak aki szeretetre és szenvedélyre vágyik és olyan pasira aki hogy ha átöleli vagy simogatja akkor beleborzong abba az érzésbe , akkor neki másik pasi kell ha boldog akar lenni!

2011. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó:ez így van:(
2011. jan. 1. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Akkor viszont változtass mihamarabb az életeden,,


Mielőtt még a végén becsöppen egy baba úgy utoljára és elcsesztél mindent....

2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 yuda ***** válasza:
100%

Feltehetőleg ha összejönnél egy újabb pasival,az elején izgalmas lenne -majd az a szerelem is lassan elhalványulna...akkor arra gondolnál,milyen lenne egy még újabbal és kipróbálod..majd újra és újra..és újra. :)


Szerinted? :)


..és lehet egyszer csak eszedbejutna ő,akit most akarsz elhagyni és bánnád egész életedben,milyen jó partit csesztél el.


Van akármilyen biztosítékod,hogy a következő partneredre nem unsz rá? Újabb ember: újabb szokások,újabb alkalmazkodások..majd szép lassan megöregszel ... :)


Rágd ezt azért még át!

2011. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!