Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesfiú/19 kérdése:

Elvileg most mindenkinek buliznia kéne. Ti miért vagytok most otthon?

Figyelt kérdés

Indokoljátok meg, illetve a kort/nemet írjatok:)

Amúgy én azért, mert utálok bulizni:D


2010. dec. 31. 21:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha felvennénk egymást msn-re és együtt töltenénk a szilvesztert egy ilyen jó "virtuális" társaságban ? ;)

"ANTISZOCOK" hahahaha!

Ne unatkozzunk!

2010. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

True Blood harmadik évadnál tartok és imádom! Mint az első kettőt!


Amúgy meg csak azért se megyek sehova, mert muszáj.-.-


16/L

2010. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha ezzel rombolom a kérdést, de annyi ilyen nem bulizós, "antiszoc" fiatal van itt, gondoltam ez kapcsolódik ide valamennyire: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..
2010. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

83%

Ki kérem magamnak, én nem vagyok antiszoc, csak pont azért nem megyek bulizni most, mert muszáj.

Egyébként te mit keresel akkor itt?

2010. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Bár én se mentem, de azért komolyan sajnálom azokat, akiknek a bulizás azt jelenti, hogy egy csapat részeggel örjöng. Lehet máshogy is bulizni.

Én pl nagyon szeretem az élő zenét, koncerteket, imádok táncolni (mondjuk azt itthon is szoktam, de jobb társaságban).

És az egésznek a hangulatát is szeretem. Igaz, nem a falusi kocsmába járok, és minden buliban vannak részegek, de azért egy igényesebb helyen ez nem ölt olyan formát, hogy zavarná azt, aki nem az. Én pl hónapokig nem ihattam alkoholt, és amúgyis néha előfordul, hogy nem iszom bulikban. De ettől még igazi partiarcként tartanak számon...


Ja amúgy én voltam az, aki a barátnője síbalesete miatt nem ment és 26/N :)

2010. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Akik otthon szilvesztereznek! Hozzunk össze egy online chat-es társaságot és mi lenne ha "együtt" töltenénk a szilvesztert virtuálisan? Ne unatkozzunk!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Én megnéztem mind a 3 évadot;) fél év és jön a 4.évad :P

Én nem csak a részegek miatt nem megyek buliba....de ha járnék is, hamarosan úgyis kinőnék belőle:D


Sajnálom a barátnődet, amiért balesete volt:(

2010. dec. 31. 22:33
 38/47 anonim ***** válasza:

22:22

Ne haragudj, nem sértésnek szántam, csak az egyik válaszoló előttem antiszocnak minősítette magát. :)

2010. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Mert anyám nem enged el baxxki, na mindegy majd jövőre 18 leszek elmehetek bárhova azt mondta :D hogy több eszem lesz akkor azt reméli pedig lehet Speedre is rászokok^^
2010. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
azért mert arcüreg-gyulladásom van:D fákk fákk
2010. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!