Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesfiú/19 kérdése:

Elvileg most mindenkinek buliznia kéne. Ti miért vagytok most otthon?

Figyelt kérdés

Indokoljátok meg, illetve a kort/nemet írjatok:)

Amúgy én azért, mert utálok bulizni:D


2010. dec. 31. 21:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nem néznek titeket, hát hogy is mondjam, hülyének?
2010. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

A "bulizás", mint olyan nem szerepel a szótáramban! Na de tényleg... elvárás, hogy egy csapat őrjöngő részeggel töltsem az estét, csak mert valaki anno kitalálta, hogy váltsunk évszámot?


Kettő: vizsgaidőszak.


21:44 : De, páran néznek, de hogyismondjam, krváranemérdekel, nekem így jó, az elvárások meg le vannak tojva. Gyűlölöm ezt az egész karácsonyi-szilveszteri sablonos képmutatást...

2010. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

"Ezzel a hozzáállással nem néznek *titeket*, hát hogy is mondjam, hülyének?"


Mi ez az elhatárolódás? Te talán megbízotton keresztül írsz ide, vagy a kocsmaasztalon levő laptopodról?


Ha az embernek nincs társasága, akkor nincs, aki hülyének nézze, ilyen egyszerű.

2010. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy ez az egész újévi mulatozás. Ezentúl másmilyen évszám szerepel a naptárban, nagyügy. Ettől még nem leszek holnapra sem gazdagabb, sem okosabb, sem szerencsésebb. 23/L
2010. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Na majd holnap délben ki leszünk oktatva, amikor felkelnek a bulizósok:D
2010. dec. 31. 21:54
 26/47 anonim ***** válasza:
Én azért nem megyek mert ilyenkor általában bulizni "kell" és én utálom azt csinálni amit kell! Már a szótól is kiráz a hideg. :) Majd holnap elmegyek bulizni :D F/28
2010. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Nem hívtak sehova, de nem is vagyok az a bulizós alkat. Igazi bulin még nem is voltam, pedig nem vagyok annyira zárkózott.


17/F

2010. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Én azért, mert nem otthon vagyok, hanem egy icipici faluban a szüleimmel, szeretek bulizni, de utálom a discot és azt, hogy elvárják mások, hogy hülye disco zenére táncoljak hülye részeg emberek között, mert ennek a hülye évnek vége van. Nem akarom egy hülye disco bulival ünnepelni ennek a hülye évnek a végét, mert az tök hülyeség lenne. Amúgy meg nincs is nagyon kedvem bulizni. És utálom a szabályokat, azért sem fogok elmenni bulizni, mert mások elvárják. :@


Amúgy kedves kérdező én True Blood-ot nézek (legjobb vámpíros sorozat!), sokkal jobb, mint a Vámpírnaplók és a fiúk számára is "férfiasabb".


16/L

2010. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Hol nézed?
2010. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

True Bloodot már láttam:)

Nem csak vámpírosakat nézek, de most ez van terítéken:D

Netről letöltöm, természetesen HD minőségen....(H)


Azt én is utálom, ha valamit KELL csinálni, csak mert ez a szokás.

2010. dec. 31. 22:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!