Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek otthon indult a...

Mindenkinek otthon indult a szülés? Vagy van olyan, aki pl. épp boltban volt, amikor jött az első fájás?

Figyelt kérdés
Milyen sztorijaitok vannak?
2010. febr. 3. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt NST-n még semmi nem volt, de már bent tartottak túlhordás miatt. Éjszaka úgy döntött a gyermekem, hogy ő bizony nem kér a kórházi kosztból, így délután fél 4-re meg is született! :)
2010. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is NST-n voltam, plusz a doki jól megvizsgált, de úgy, hogy véreztem utána. A méhszáj, már két ujjnyira nyitva volt pár hete. Hazajöttünk az orvostól, majd elmentünk a tescóba vásárolni. A tejtermékes soron voltunk, mikor akkora görcsöm lett, hogy le kellett ülnöm a földre. Persze felülni már csak segítséggel tudtam. Odajöttek a biztonságiak, megkérdezték, hogy hívjanak-e mentőt, de nem akartam kórházba menni egyből. Amíg a férjem kifizette a cuccokat, addig rám az őrök vigyáztak, nagyon rendesek voltak. Mire haza értünk, már 5 percesek voltak, és 40 mp tartottak. Apa felkapta a cuccos táskát, és mentünk is a kórházba. Ahogy beértünk, már nyomnom kellett. Arra sem volt idő, hogy leborotváljanak:)
2010. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elso lanyomat vartam, pont nagybevasarlason voltunk a ferjemmel es anyukammal. Kicsit lemaradtam mogottuk, mert nezelodtem, amikor egyszercsak marhara belenyilalt a derekambol a lagyekom fele. Olyan eros fajdalom volt, hogy elso ilyedtemben kettegornyedtem. Az egyik elado pont latott es szivbajt kapott szegeny. Aggodva kerdezte, hogy minden rendben van-e, tud-e segiteni, de meg se varta a valaszt, szaladt anyaek utan, hogy jojjenek, mert valami gaz van. Eleg muris volt. Ettol kezdve, 30 ora mulva lett meg a lanyom. :(
2010. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi ijedtemben
2010. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi! Én vendégségbe készülök, remélem, nem lesz akciózás...most indult el a nyákdugó...
2010. febr. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!