Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek, ebből lehet még valami? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és szerelmes vagyok egy 20 éves fiúba. Ő ezt már tudja, mert nyáron az egyik barátnőm elkotyogta neki. Azután ő találkozni akart velem,éjjel. Én nem mentem el, mert a szüleim nem engedtek volna, ha meg elszökök, akkor meg ráfáztam volna. Másnap megírta, hogy még fiatal vagyok hozzá, és hogy talán majd később. Apumat ismeri, elég jól, és tudja, hogy elég szigorú. Közben, meg van barátnője, de nem is egy jófiú típus.... Nemrégen meg sms-eztünk és kijelentette, hogy ő most is együtt lenne velem, de úgy hogy senki ne tudja( Mert lássuk be elég ciki lenne ez neki.)És hogy később igen, lenne esélyem nála. Itt még az is aggasztó, hogy hazudtam egy picit,ez az ő fülébe jutott, de kimagyaráztam magam előtte és beállítottam magam amolyan szerelmes kis áldozat helyzetébe. De nagyon szeretem őt, jobban mint a saját életem. Ha netán találkozunk, akkor mindig jó hosszan megnéz, kedves, közvetlen, mindig köszön meg minden...... De most van csaja. A szüleim nemigazán hiszem, hogy örülnének, ha majd egyszer vele lennék, mert szegény. De én nagyon szeretem. Ja igen az lemaradt, hogy nem akar kihasználni, holott eddig másokkal ezt csinálta/csinálja. Engem meg rendes, ártatlan lánynak tart, holott meg se érdemelném......Szerintetek később lehet belőle valami????

Fiúk/lányok egyaránt irhatnak, ha lehet korral is.... Előre is köszi a rendes válaszokat.


2010. dec. 31. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akar dugni. Ezt egy szamár is látja. Röhög a markában, hogy itt ez a csini kis liba, játsza az eszét hogy szerelmes belém pedig még azt sem tudja mi az a szerelem.. merthogy 14 éves gyerek létére egyszerűen NEM tudhatja. Na ezt gondolja, nyílván. Hülyének néz, és ki akar használni. Apádtól azért nem fél, mert itt te kezdeményezzel, te adod be a derekad, ő meg különben is felnőtt.
2011. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!