Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek, ebből lehet még valami? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és szerelmes vagyok egy 20 éves fiúba. Ő ezt már tudja, mert nyáron az egyik barátnőm elkotyogta neki. Azután ő találkozni akart velem,éjjel. Én nem mentem el, mert a szüleim nem engedtek volna, ha meg elszökök, akkor meg ráfáztam volna. Másnap megírta, hogy még fiatal vagyok hozzá, és hogy talán majd később. Apumat ismeri, elég jól, és tudja, hogy elég szigorú. Közben, meg van barátnője, de nem is egy jófiú típus.... Nemrégen meg sms-eztünk és kijelentette, hogy ő most is együtt lenne velem, de úgy hogy senki ne tudja( Mert lássuk be elég ciki lenne ez neki.)És hogy később igen, lenne esélyem nála. Itt még az is aggasztó, hogy hazudtam egy picit,ez az ő fülébe jutott, de kimagyaráztam magam előtte és beállítottam magam amolyan szerelmes kis áldozat helyzetébe. De nagyon szeretem őt, jobban mint a saját életem. Ha netán találkozunk, akkor mindig jó hosszan megnéz, kedves, közvetlen, mindig köszön meg minden...... De most van csaja. A szüleim nemigazán hiszem, hogy örülnének, ha majd egyszer vele lennék, mert szegény. De én nagyon szeretem. Ja igen az lemaradt, hogy nem akar kihasználni, holott eddig másokkal ezt csinálta/csinálja. Engem meg rendes, ártatlan lánynak tart, holott meg se érdemelném......Szerintetek később lehet belőle valami????

Fiúk/lányok egyaránt irhatnak, ha lehet korral is.... Előre is köszi a rendes válaszokat.


2010. dec. 31. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A hülyének is lejön, hogy csak meg akar dugni. De azért sok boldogságot nektek a jövőben.
2010. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont ő mondta, hogy nem akar kihasználni, mert :

1. Szerinte rendes lány vagyok

2. Biztos tart aputól.....

Ha annyira kiakarna használni, akkor mért nem tette meg???? Szép lány vagyok (mások szerint). Előre is köszi a normális válaszokat.... és kort/nemet légyszi.....

2010. dec. 31. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Van nője és mégis éjszaka találkozni akar huszonéves létére egy 14 éves lánnyal. Ehhez nem kell zseninek lenni. De látom a naivitásodat már ki is használta.
2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyuszika, ha meg akar dugni, márpedig arra megy ki a játék, akkor azt is beadja neked egy pasi, hogy a Marson van nyaralója és oda visz majd télen síelni téged....és amilyen kis naiv vagy azt is elhiszed neki
2010. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és azért nem szexelt veled a nyáron, mert még nem voltál 14 éves és nem akart sittre menni
2010. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasizásra térj vissza akkor, ha már némi értelem és tapasztalat ragadt rád, addig esélytelen, mert ráfázol. Naiv vagy, ez az igazság!
2010. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Unokatesómmal is ugyan ez volt, csak náluk volt egy kis korkülömbség. a Pasi 20, uncsitesóm 11 volt..

De neked is azt tudnám mondani, mint neki.. Szerintem hagy, mert lehet, hogy rendes, szeret téged, te is őt, de nagyon nagy a korkülömbség..

Persze.. te tudod :/

15/l

2011. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsi, elírtam

*náluk jóval nagyobb volt a korkülömbség.

De azóta észhez tért, és most egy vele egykorú fiúja van..

Na meg egy 11 éves nemtom, mit akart pasizni..

2011. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet belőle valami,de légy határozott és mond meg neki hogy ne használjon ki,bár ha ez a célja ugy is megteszi.De ne hitesd el vele hogy mindent elhiszel,mert ki fogja használni,az idő majd megold mindent,de sztem ne kezdj ki vele mert mint irtad elég "rosszfiú",és 2 vasat tart a tűzben,de hát te tudod

14/L

2011. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nyilvánvaló, hogy csak ki akar használni.sajnos az is nyilvánvaló, hogy ezt nekünk nem fogod elhinni,és csak utólag jössz majd rá te is.mondjuk mindenki a saját hibáiból tanul...


1.van barátnője, de azért veled akar lenni: hidd el, ha veled járna, téged is megcsalna és a hátad mögött más lányokkal találkozna


2.titokban akar veled járni: elég szánalmas és gondolatébresztő tény, hogy nem akar téged felvállalni, annak ellenére, hogy azt állítja, szeretne veled lenni


3.az,hogy állítása szerint téged kivételesen pont nem akar kihasználni...elég kamunak tűnik már ne is haragudj.20 éves és kivétel nélkül minden lányt átvágott, de most jön egy 14 éves kislány (te),akit le akar tagadni az ismerősei előtt,de azért nagyon rendesnek tart.


egyszerűen süt erről a dologról, h nem vagy neki igazán fontos és nem gondol semmit komolyan.kár, h pont te nem veszed észre...


21/L

2011. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!