Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Reménykedhetek, lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés

Első szerelem volt, 1 hónapig tartott. Előtte már volt pár barátom,de őket nem igazán szerettem, ő volt az első.

Lassan 3 hónapja, hogy nem vagyunk együtt. Nehéz elfelejteni, mert minden nap látom a suliba.

Úgy vettem észre (de lehet, hogy ezt csak beképzelem magamnak) hogy szokott bámulni szünetekbe, és amúgy msn-ről sem törölt le (amit furcsálok).

Reménykedhetek még vagy felejtsem el örökre?


2010. febr. 18. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az is eszembe jutott, hogy lehet szeretné megint összejönni(amit nem igazán hiszek, csak úgy reménykedek), de lehet nem tudja, hogy közelítsen, mert esetleg fél, hogy elutasítom. Vagy ezt csak beképzelem magamnak?
2010. febr. 18. 20:44
 2/7 Krisipoke ***** válasza:
Eesetleg kérdezd meg tőle.
2010. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is, de nem akarok nyomulni rá, és ha esetleg mégis azt mondaná, hogy nem...
2010. febr. 18. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem lesz ebből semmi. Ha szeretne, akkor már rég rád írt volna. Tudom, mert én is most estem át egy ilyenen :( Írj rá msn-en, mintha régi barátok lennétek és nem történt volna semmi. mikor jobban kijöttök már, beszéljétek meg a dolgot, de szerintem újrakezdés nem lesz belőle. Sok időt tölts el a barátaiddal, olvass, főzz, akármi ami eltereli a figyelmed. idővel meglátod mások fognak majd érdekelni. valójában sohasem fogod tudni elfelejteni, de ennek az időszaknak is vége lesz. addig is kitartást :)
2010. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WOW-ozz :D
2010. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

As szakítás egy genya dolog. De sajnos néha muszáj. Fáj, és nehezen múlik. De ha neki nem kellettél(bár nem tudom, ki szakított kivel), akkor felesleges utána epekedned, kénytelen leszel túltenni magadat rajta. Bár ezt mondani könnyű, megtenni pedig kegyetlenül nehéz. Azt próbáld magadban erősíteni, hogy jobbat is érdemelsz, és hogy minden bizonnyal van nála jobb is. Nem kell megutálni, de reménykedni sem. Valószínűleg csak észre veszel dolgokat, amik átlagisak, és felnagyítod őket, mert szeretnéd, ha valamit jelentenének. Ezt a legnehezebb elhatárolni a valódi közeledési szándéktól.

Hogy nem törölt le msn-ről, vagy nézeget még téged, azért is lehet, mert neki sem könnyű mondjuk elszakadnia tőled. Nem megy az úgy napról napra, pikk-pakk, mert reggel ébredéskor kijelented, hogy nem szereted többé.

Mivel a remény egy rendkívül piszok kis valami, én inkább elfoglalnám magam látástól vakulásig tennivalóval, hogy időm se legyen ezen agyalni. És egy idő után, mikor huzamosabb ideig nem törődtél vele, egyszerűen kikopik.

Persze, ez sem garancia arra, hogy máshogy nem lenne jobb.

Azért sok szerencsét, és rengeteg erőt!

2010. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Sokat segítettetek.:)
2010. febr. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!