Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? Lehet...

Reménykedhetek még? Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

dec. 6-7-re nem vártam nem is jött meg azóta. Csináltam tesztet persze mind negatív lett:((. Vannak tüneteim amik jobban este szoktak előjönni pl:(hányinger,gyomorégés) szédelegni egész nap szoktam a pocim alja néha szúr,meg elég sűrűn van vizelési ingerem. A melleim annyira fájnak hogy feküdni rajtuk nem tudok,ma pedig majd le szakad és annyira látszanak rajta az erek.

Szerintetek? Már várjuk a csöppséget nagyon:)


2009. dec. 19. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, mert ő biztosan meg tudja mondani. Nagyon nagyon drukkolok, hogy babó legyen!
2009. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ. jövőhétre már van időpontom
2009. dec. 19. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
2 het kesessel meg ennyi tunettel nagy valoszinuseggel IGEN terhes lehetsz. Nekem 4 nap kesessel csak pisilhetnekem volt allandoan es mar arra is sokan mondtak, hogy tuti az, es igazuk volt. Ma vagyunk 37+0 hetesek. Drukkolok neked! Majd ird meg mit mondott a doki.
2009. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem mutatja ki a teszt???
2009. dec. 19. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegnapi 17:02-es vagyok. Remelem meg mindig nem jott meg!!! Nem tudom a teszt miert nem mutat semmit, remeljuk nem azert, mert nem vagy az! Csak azt tudom mondani, hogy a hugom 2 honapos terhes volt, raadasul ikres es a teszt nem mutatott neki se semmit, egyszeruen nem jott meg neki es a vegen uh-n igazoltak a terhesseget meg a 2 babot is. Verbol nem lehetne kimutatni?
2009. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem jött még meg. kedden megyek dokihoz és írok nektek mi lett.

Nagyon szépen köszönöm hogy szorítotok nekem:))

2009. dec. 20. 16:53
 7/10 A kérdező kommentje:

Megjöttem csajok a dokitól és ez van a leletemre írva

rendes nagy uterus szabad környék .

az uterus 55x31 mm-es endom 10mm-es

Azt mondta a doki hogy lehet későn volt pém és hogy 50-50% hogy baba.

Szerintetek??

Ja ésjövöhéten kell mennem megint ultrahangra

2009. dec. 22. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

ebből én sem tudok többet mondani, minthogy várni kell, míg kiderül, h van-e baba ill. szívhang.

A jelek babagyanúsak. Lehet, h tényleg késői PÉ, de mondjuk 6-a már jó rég volt. Vérvétel nem volt??? Az kéne!!!

2009. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon drukkolok, hogy babás legyél, de addig is vigyázz magadra nagyon. Ne fürödj, és ne emeld meg magad, ja és ne szexeljetek. Majd írj! K
2009. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Varjuk tovabbra is a hireket! Sok sikert es izgulunk!
2009. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!