Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthentek ezek? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon-nagyon tetszik (legyen M), és nem tudom, hogy én tetszem e neki. Udvarias velem, ha "szűk" helyen vagyunk, mindig előreenged. A haverjai közelében sem szégyell, és sosem volt velem bunkó (más lánnyal már volt). Haveri társágban közömbös hangon szól hozzám. Lehet, hogy rosszul látom, de amikor más fiúval beszélgetek, mindig engem néz. Mikor beszélgetünk (legyen körülöttünk bármennyi ember) mélyen a szemembe néz, nem kapja el a tekintetét vagy 10 mp-ig, még akkor is rám néz, ha mondok/mondott valamit, és éppen "hatásszünet" van. Van, hogy sokszor a közelemben van, de nem szól hozzám, és van, hogy egész nap elkerül. Volt, hogy személyes témáiról mesélt. Egyszer én, meg egy másik lány, meg pár fiú beszélgettünk a filmekről, és M elmesélte pár film történetét, és közben majdnem végig a másik lány szemébe nézett, viszont úgy fejezte be, hogy "Nézd meg ezt a 3 filmet, mert jók" és ezt csak nekem mondta. Viszont ennek ellenére azt érzem, hogy néha kerül engem, de erre még nem volt konkrét példa...Én nem merek vele beszélni, amíg nem vagyok teljesen biztos, viszont 90%, hogy nekem kell kezdeményezni, mert volt osztálytársaitól hallottam, hogy eléggé félénk (még egy barátnője se volt)

Vajon akar valamit? Segítség...


2010. dec. 30. 23:10
1 2 3
 21/27 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ja hogy 15 éves vagy?:D Akkor persze, hogy már nem vagy szűz:D El akarod venni neki, mi?:D
2010. dec. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

El én :)

Nem, most komolyan, nem ez a fő cél...

2010. dec. 31. 13:12
 23/27 anonim ***** válasza:
leírtad az elején hogy volt már nővel aztán a végén megírod hogy még soha nem volt nővel...most akkor mivan?
2011. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

21:44 Én pont azt olvastam, hogy még nem volt barátnője, csak flörtölt 1 lánnyal.


Szerintem is bejössz neki. Én régimódi vagyok, nem vagyok híve, ha a lány kezdeményez. Szerintem meg kell hagyni ezt a pasiknak.

Néhány dolgot gondolj át alaposan!

1) Mivel osztálytársak vagytok- és lesztek is még egy darabig-, mi lesz, ha összejöttök és szakítotok? Utána nap, mint nap egymást kerülgethetitek...

2) Előfordulhat, hogy csak a szexről fog szólni a kapcsolatotok... (Bár könnyen lehet, hogy abszolút nem szexcentrikus, csak a többi srác előtt produkálja magát.)


A helyedben flörtölnék más srácokkal, ha ő a közelben van. Hátha háttérbe szorítja a félénkségét a féltékenysége. :)


Esetleg megkérdezhetnéd, hogy megvannak-e neki azok a filmek, amiket ajánlott? Nagyon szeretnéd megnézni. Át tudná-e hozni valamikor neked? Ha átviszi, akkor sínen vagy. :)

2011. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Koszi nektek! Azt a mas lannyal mart voltot ugy ertettem, hogy mas lannyal mar volt bunko. A csaj meg akarta nezni az ajandekot amit mikulasra kapott (mert volt ajandekozas az osztalyba huzas alapjan) es azt mondta a csajnak, hogy dugd fel a seggedbe. Az a baj, hogy o mindig neten nezi a filmeket,nem irja ki. A flortoles jo otlet, csak az a baj, hogy mas normalis fiuval, akit o is lat nem tudok, mert nincs! :p de azert koszonom nektek a segitseget.
2011. jan. 5. 14:12
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát ma nagyon odatette magát...közölte haverommal (aki mellesleg az engedélyem nélkül kérdezte meg M-et, h bejövök e neki)hogy ha az utolsó nő lennék a földön se kellenék neki...mondom pont ez látszik rajtad b@zdmeg xD
2011. jan. 7. 20:53
 27/27 anonim ***** válasza:
Poénos visszanézni egy-egy ilyen régi kérdésre...Mr. M nem tudja miből marad ki :D
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!