Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthentek ezek? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon-nagyon tetszik (legyen M), és nem tudom, hogy én tetszem e neki. Udvarias velem, ha "szűk" helyen vagyunk, mindig előreenged. A haverjai közelében sem szégyell, és sosem volt velem bunkó (más lánnyal már volt). Haveri társágban közömbös hangon szól hozzám. Lehet, hogy rosszul látom, de amikor más fiúval beszélgetek, mindig engem néz. Mikor beszélgetünk (legyen körülöttünk bármennyi ember) mélyen a szemembe néz, nem kapja el a tekintetét vagy 10 mp-ig, még akkor is rám néz, ha mondok/mondott valamit, és éppen "hatásszünet" van. Van, hogy sokszor a közelemben van, de nem szól hozzám, és van, hogy egész nap elkerül. Volt, hogy személyes témáiról mesélt. Egyszer én, meg egy másik lány, meg pár fiú beszélgettünk a filmekről, és M elmesélte pár film történetét, és közben majdnem végig a másik lány szemébe nézett, viszont úgy fejezte be, hogy "Nézd meg ezt a 3 filmet, mert jók" és ezt csak nekem mondta. Viszont ennek ellenére azt érzem, hogy néha kerül engem, de erre még nem volt konkrét példa...Én nem merek vele beszélni, amíg nem vagyok teljesen biztos, viszont 90%, hogy nekem kell kezdeményezni, mert volt osztálytársaitól hallottam, hogy eléggé félénk (még egy barátnője se volt)

Vajon akar valamit? Segítség...


2010. dec. 30. 23:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tutira tetszel neki,csak tényleg félénk még.:) És őszintén gratulálok ahhoz,hogy tudsz helyesen írni és ismered a vesszőket is.Ezen az oldalon nem sok ilyet látni,pláne nem 15 évesektől.:)
2010. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki, és így próbálja a tudtodra adni:)

Lehetséges, hogy ő meg nem tudja, hogy neked tetszik;)

2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Próbálok figyelni az írásomra, magyar-szakos gimibe járok. A vok, vmi, pl rövidítéssel nincs bajom, de a puszcsi, láwcsi, lelkifurkától rosszul vagyok :D

Ó MÉG EGY FONTOS DOLOG: Arra is volt példa, hogy más csajjal flörtölt, és pontosan tudta, hogy a közelében vagyok...

2010. dec. 30. 23:19
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi Rendesfiú :D jó látni, hogy egy fiú is így gondolja :)

Nem tudom, hogy tudja e. Korábban, mikor fiú haverommal beszélték, hogy kinek ki jön be az osztályból (mert hogy osztálytársav vagyunk :P) azt mondta, senki...

2010. dec. 30. 23:23
 5/27 A kérdező kommentje:
Bár szerintem sejthet valamit...mert az én drága nagymamám és M anyja nagy barátnők, (de sajnos nem mond semmit az anyjának) és mamámnak mindent elmesélek,így persze ezt a dolgot is. De szigorúan a lelkére kötöttem, hogy nem mondhatja el az anyjának, hogy mi van, max. annyit, hogy kedvelem, és ezt el is mondta. Meg van egy olyan érzésem, hogy az anyja is elmondta neki...
2010. dec. 30. 23:25
 6/27 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Általában, amikor megkérdezi, hogy tetszik e valaki az osztályból, arra mindig a "senki" a válasz:D Ez persze azt jelenti, hogy valaki:D

Lehet csak téged húzott azzal a flörtöléssel....de például ha beszélnél vele, és megdicsérnéd a haját, akkor ha ő is mondana rád valami szépet, az azt jelentené, hogy tetszel neki;)

2010. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd me MR. M-et, nem kellene-e neki már egy barátnő és akkor nem kéne egyedül Matyiznia :DD
2010. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszi Rendesfiú :D Akkor majd próbálok szolidan jeleket küldeni :)

Utolsónak BIGLÁJK :D nagyon tetszik :) Az a poén, hogy igazad van :D mert egy-két helyről (anyja, fiú haverok) hallottam, hogy totális kufirc-őrült a srác :D

A suliba szeretne egy külön b*szás órát...

Amúgy ha az M miatt írod, nem azért M, a neve miatt...

2010. dec. 30. 23:39
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem elég rafkósnak tűnik a csávó, kb. így kell egy lány figyelmét felkelteni... :)
2010. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha nem nagy kérés tudnátok nemet és életkort írni?

Sokat számítana :)

2010. dec. 30. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!