Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthentek ezek? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon-nagyon tetszik (legyen M), és nem tudom, hogy én tetszem e neki. Udvarias velem, ha "szűk" helyen vagyunk, mindig előreenged. A haverjai közelében sem szégyell, és sosem volt velem bunkó (más lánnyal már volt). Haveri társágban közömbös hangon szól hozzám. Lehet, hogy rosszul látom, de amikor más fiúval beszélgetek, mindig engem néz. Mikor beszélgetünk (legyen körülöttünk bármennyi ember) mélyen a szemembe néz, nem kapja el a tekintetét vagy 10 mp-ig, még akkor is rám néz, ha mondok/mondott valamit, és éppen "hatásszünet" van. Van, hogy sokszor a közelemben van, de nem szól hozzám, és van, hogy egész nap elkerül. Volt, hogy személyes témáiról mesélt. Egyszer én, meg egy másik lány, meg pár fiú beszélgettünk a filmekről, és M elmesélte pár film történetét, és közben majdnem végig a másik lány szemébe nézett, viszont úgy fejezte be, hogy "Nézd meg ezt a 3 filmet, mert jók" és ezt csak nekem mondta. Viszont ennek ellenére azt érzem, hogy néha kerül engem, de erre még nem volt konkrét példa...Én nem merek vele beszélni, amíg nem vagyok teljesen biztos, viszont 90%, hogy nekem kell kezdeményezni, mert volt osztálytársaitól hallottam, hogy eléggé félénk (még egy barátnője se volt)

Vajon akar valamit? Segítség...


2010. dec. 30. 23:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

23:35 vagyok


b*szás óra? azt hittem ez csak nekem fordult meg a fejemben :D Csak nem én vagyok mr. M? :P Amúgy meg ha valamit megdicsérsz rajt, és visszadicsér az lehet puszta illedelmesség is.


De most komolyan miért pont M?

2010. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
jah és 16/f az lemaradt :D
2010. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Huh ugye tudod ,hogy ha összejössz vele, akkor nem sokáig leszel szűz?:$ Biztos ezt akarod?:D
2010. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az rajta is múlik nem?

Bár azt sose értettem, hogy ha egy lány max. 2 év múlva karja elveszteni olyannal, akivel minimum egy éve jár, akkor miért az olyan pasikat keresi, akikről köztudott, hogy egy hétig se várnának senkire?

2010. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Azért M, mert Bayern München drukker, de nagyon durván, és szinte mindenki Münchennek hívja :D

Nem tudom...szerintem csak távolról nagy a szája, bár ki tudja...ja, és én már nem vagyok szűz... :P

2010. dec. 30. 23:58
 16/27 A kérdező kommentje:
Én ilyen téren "pasi" vagyok, nálam nincs korlát, de az átlag olyan 1-2 hónap :S
2010. dec. 31. 00:01
 17/27 anonim ***** válasza:

Szóval München :D Oks, köszi így már tiszta.


Amúgy hülye lenne mr. München ha nem kellenél neki, komolyan felkeltetted az érdeklődésem :D Elárulod merre laksz?

2010. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

:P

Most csak azért mert már nem vagyok szűz? Ejnye...amúgy MSN?

A belső még nem minden...mert ha külsőre nem jövök be neki akkor csesztem az egészet...amúgy ő még szűz...

2010. dec. 31. 00:19
 19/27 A kérdező kommentje:
Ó és a múltkor óra előtt dumáltunk és az egyik osztálytársam mesélte hogy nyaralni voltak Horvátba, és mondta nekik a szállodatulaj hogy 1 magyar csatorna van, a többi kb. 20 csatornán NON STOP felnőttműsor meg...Mr. M erre egyből felfigyelt, és egész osztály előtt ordítva MICSODAA? EZ HOL VAN? xD
2010. dec. 31. 00:27
 20/27 anonim ***** válasza:
Hehh :D Am Ausztriába is van ilyen, ne kérdezd honnan tudom... am írtam mailt :)
2010. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!