Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő után érezted azt, hogy már túl vagy a volt párodon? (hosszabb kapcsolatban élők) ki szakított, kor, nem

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja h szakított velem a párom, de egyszerűen nem tudom magam túltenni. Azért is rossz,mert hetente 1-2x összetalálkozunk akarva akaratlanul.(egy helyen tanulunk)

Nem tudom mit csináljak, próbáltam már lekötni magam mindennel,de amikor meglátom végem..szeretem..

/L/


2010. dec. 30. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi több mint fél éve szakítottunk, ő vetett véget. Mára már túl vagyok rajta, de biztos vagyok benne, hogy ez csakis azon múlt, hogy a szakítás után 2 hónappal jött más, aki úgy elragadott, mint még soha senki. Még nagyban bánkódtam az exem miatt mikor találkoztunk, és 1 hét múlva már nem is érdekelt. Ma pedig kimondottan hálás vagyok neki, hogy szakított, ha nem szakított volna, nem ismerhettem volna meg a másikat. Szóval addig tart az egész bánkódás, amég más nem jön. Ismerkedj, még ha most nem is tudod elképzelni magad mással. :)

2010. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A legtöbb embernél fél év.
2010. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4 évig voltam együtt az exemmel (együtt is éltünk) és én szakítottam, de szerintem ennek nincs különösebb jelentőssége ennyi idő után. Kb 1 év telt el azóta, és mostmár úgy érzem, hogy nagyjából túl vagyok rajta, de még vannak "visszaesős" iőszakaim.

Ja, és bár nem vagyunk rosszban, nem haraggal váltunk el, de nem keressük egymást. Szóval hetente nem, de mondjuk 1-2 havonta egyszer össze szoktunk futni, mert ugyanazokon a területeken mozgunk. De legtöbbször csak köszönünk egymásnak...

Azóta nem volt mondju senkim és még nem is különösebben vágyom rá...


Mondjuk tény, hogy könnyebb a szakítás, ha teljesen sikerül megszakítani a kapcsolatot, meg úgy vettem észre, hogy azoknál is, akik haraggal válnak el, bár náluk az eleje nehezebb, de utána túl vannak rajta...

2010. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!