Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Baráti körünk nem rég feloszlott. Vagyis csak én kerültem ki belőle. Okát mai napig nem mondták el. rákon ugyanúgy beszélünk mivel mindig beszélünk mivel mellettük ülök. Viszont szünetekben msnen facebookon semmi. Van egy lány aki jóba lett velem amikor kikerültem a többiektől. Viszont ő nem bírja az én volt barátaimat. Egyiknap újra a régiekkel votlam, azóta nem nagyon beszélünk a másik lánnyal. Sem a régi barátaimmal. Senkit nem akarok elveszíteni. Mivel a régieket szeretem..az újat pedig megkedveltem..viszont ő ráhajtott arra a fiúra aki nekem tetszik..:/ezért most vele sem vagyok sehogy. A régi barátaim sem olyanok velem már.. nem állnak ki..nem hívnak seova nem írnak rám semmi..A fiúval sem beszélek már egy jó ideje amióta képbe jött a másik csaj..

Miért egyszerre történik minden rossz?:(

hogy tudom ezeket rendbehozni..?!


2010. dec. 30. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van, hogy kikerültél úgymond a barát körből.
2010. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
döntsd el hogy mi fontosabb.. ennyi . nem szakadhatsz ketté.
2010. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy semmi de semmi oka nem volt.

Először énis azt hittem, hogy csináltam valamit rákérdeztem de senki nem válaszolt mindenki azt mondta kérdezzem emg őt meg őt...Talán az zavarhatta őket, hogy az említett fiúval akkor jóba voltam...

Nem szeretnék ketté szakadni csak.. egyszerűen visszakerülni oda ahol voltam mert szeretem a régi barátaimat is.. viszont aki megvigasztalt vele sem akarok rosszban lenni.. csak ő ugye most rámászott a pasira..szóval..nem a legjobb helyzet h beszéljünk, csak nem karom h azt higgye kihasználtam..

A pasi mg élvezi hogy friss husi..pedig pár hete még nekem mondta el a csajt mindennek..

2010. dec. 30. 16:48
 4/9 anonim válasza:

Lehet hogy megváltoztál és nem veszed észre magadon.Erről őket kéne megkérdezni,hogy mér nem barátkoznak már veled,és nem a neten kérdezgetni iesmiről mer mi nem tudhatjuk...

Azt ajánlom kérdezd meg tőlük mer attól h csak ülsz és várod a csodát sajnos nem lesz megoldva semmi.

Remélem segítettem

2010. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy egyik napról a másikra megváltoztam volna..

Talán az lehetett benne hogy az egyik csajnak bejött az a fiú akivel én voltam jóba..de htt ő miatta ismertem meg mert ő vett be egy beszélgetésbe..

Úgyvolt hogy együtt szilveszterezünk..még régen megbeszéltük..annyit sem képesek modnani, hogy bocsi de nem látunk szivesen..:/

azértköszi((:

2010. dec. 30. 17:19
 6/9 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de kamasz korban előfordulnak hangulatváltozások.Az is megeshet,hogy valami pletykát halottak rólad.Ha nagyon érdekel a dolog járj utána...Én a helyedbe leszarnám őket úgy ahogy vannak xD És azért nem hinném,hogy többen megutálnak, mer' tetszik neked egy fiú aki egy másik leányzónak is.Esetleg ő állithatott rólad valami pletykát,hogy megutáltasson a többiekkel...(?!)
2010. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

14 vagyok.

hm..leheteséges, hogy igazadvan mivel amikor egy éve osztálytársak lettünk neki nem tetszett hogy a többiek barátkoznak velem. mivel ők már évek óta ismerték egymást és azt mondta berobbantam..

Azóta persze megkedvelt(?!) de még minig böki a szemét.. Biztatta a többieket, hogy hagyjanak egyedül engem stb.

Lefogom őket szarni..nehéz lesz mivel én szerettem őket.. de ha ők igazi barátaim lettek vna nem tették vna ezt..

Csak az a baj h azthittem közéjük tartozom. mert mi voltunk a..'menők' semmi egónélkül..de télleg így volt.

Remélem azért valami csak összejön..vagy a pasi vagy a barátok mert nagyon sazrul indul majd ez az év!..:/

2010. dec. 30. 17:36
 8/9 anonim válasza:

Nyugodj meg!

Gondolom most mész középsuliba...(?!)

Ott nagyon sok barátod lessz ;)

Mindenhez jóól kell hozzáálni.

Menni fog, minden rendbenlessz ;D

2010. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hatosztályosgimis vagyok.

De osztálytváltok;D

kösziszépeen((:

2011. febr. 2. 23:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!