Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ellen önmagának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ellen önmagának a barátom? Hogy igazodjak el rajta?

Figyelt kérdés

két példa:

az elején, dolgoztam napi 8 órában szolidan kinézve össze sem akart jönni velem, (1 éven át- nem volt bnője) de amikor bevágtam, hogy váltok, kimegyek külföldre táncolni, foggal körömmel harcolt értem - így össze jöttünk. tehát rendes "kislány" nem kell neki, de komoly kapcsolatot keres.

másik:

egyik este szépen kisminkeltem magam, szexi fehérnemű, stb erre leszid, hogy milyen mesterségesen nézek ki, meg olyan vagyok, mint a rossz lányok, már majdnem elsírtam magam, miután fergeteges szex lett a vége, tehát csak tetszettem neki....

és mindezek mellett sokat veszekszünk és mondtam neki, hogy annyira ingadozó a kapcsolatunk, hogy nemhiszem, hogy ez az igaz szerelem, erre és másra is egyfolytában ugyanazt mondja csak, amiket én. pl tegnap összevesztünk, erre írja, hogy ingadozóak vagyunk, változtatni kellene.

Egy nagycsomó mindenben az én SAJÁT szavaimat kapom csak vissza. ezt sem értem.

valaki tud magyarázatot, hogy világosabban lássak?


2010. dec. 29. 14:03
1 2
 11/12 sasna ***** válasza:
hahahahahha.. és te komolyan azt kérdezed, h miért hagyd ott??????
2010. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

többször hanyagoltam már

többször lehozta a csillagokat

de mindig visszaesünk ugyanoda

pl most is hanyagolom, csak most már meg sem magyarázom neki miért.

bele fáradtam.

és nem nyomkodom ki a telot.

írok neki a semmiről, mint egy haver. hogy ne kezdjen el akadékoskodni, szabályosan unom a veszekedést.

2010. dec. 29. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!