Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy igazodjak ki rajta, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy igazodjak ki rajta, most mit akar?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Aki nekem tetszik férfi, 13évvel idősebb nálam. És egyszerűen nem tudom, hogy most mit akar tőlem..A helyzet:

Amikor megismerkedtünk, mind a kettőnknek volt párkapcsolata, így nem is nagyon foglalkoztunk egymással. Pár hónap múlva találkoztunk, épp egy buliban, és hát ott eléggé jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk, nagyon sok mindenről, smároltunk is. Egy ideig nem kerestük egymást..Aztán úgy alakult, hogy egy társaságba jártunk sokat, így megint csak találkoztunk, és megint jól elvoltunk, de nem úgy mintha csak barátok lennénk.


Aztán amikor már éppen úgy alakult volna, hogy összejövünk, a rokonaim sajnos beleszóltak a dologba, mind a ketten elég nagy fejmosást kaptunk, és így kerültük egymást. De ez is csak kevés ideig tartott, utána megint találkozgattunk, csak éppen a rokonaink társaságában, így nagyon nem tudtunk beszélni, mert én "túl kicsi vagyok"..

Most hétvégén megint taliztunk, mondtam neki, hogy megbeszéltem a rokonaimmal, hogy végülis az én dolgom, hogy kivel vagyok együtt, kivel randizok, de a tanácsokat meghallgatom szívesen, így "újra kezdhetnénk" az egészet. Tetszett neki,megölelt, látszott rajta, hogy nagy teher esik le róla, boldog volt..de a beszélgetés után eléggé visszahúzódó lett és hamar haza is ment, pedig máskor sokáig marad. Nem magyarázta meg, csak hogy "nem érzi jól magát"..

Hogy igazodjak ki rajta?? Most akkor örült neki, vagy nem?


2011. okt. 3. 21:50
 1/2 WhiteLabel ***** válasza:

csak csinálod, de nem akarsz te elszökni

minek randizzunk, ha úgyis ugyanott kötsz ki

vízszintesen így úgy, vagy bárhogy

leszek a barátod, addig meglátod

mondom én szépen, hogy kebel, meg tompor

de odalent valami tombol, betonból

azt hiszed nem minden pali erre gondol?

izomból, kigombol, berongyol?

az igazit keresed ez az igazi buli

búg a bula nyugi ribi szupi lesz ez a szuri

adni fogja, de csak neked nagy dolog

szemed forog ahh tudod, hogy én nem maszatolok

kaptál már bókot, de mondok én szebbet

jöhet a kégliben akármelyik szeglet

tudom, hogy tetszik akkor ne add a gizdát

csak szex egy éjen át azt viszlát

2011. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi de az illető gyáva...PP.
2011. okt. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!