Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve lett vége a 4 éves kapcsolatomnak, és még mindig nem tudom túltenni magam rajta... nincs olyan nap, hogy ne jusson eszembe, vagy ne sirnék még mindig, Igyekszem lekötni magam, ahogy csak tudom, nagyon sokat tanulok.. de még mindig nagyon rossz...
2011. okt. 18. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

járj el bulizni, ismerkedj új emberekkel, meg menj el diákmunkára pl, hogy tényleg minden perced lekösd.

Sikerülni fog. :)

Egy kapcsolat lezárására a legjobb gyógyír egy új kapcsolat (akár baráti is) kialakítása...:)

2011. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már két szakot végzek egyszerre.. és ez se köt le eléggé.. remélem nem sok idő kell már, mert belebolondulok.
2011. okt. 18. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is. Több mint 1 éve szétmentünk, még most se vagyok túl rajta, de mára már egy kicsit jobb. Dobj egy privit, hátha jobb lesz kibeszélni egy idegennel.
2011. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát sz*r ügy, de vagy erőt veszel magadon, és köpsz egy jó nagyot a múltra, aztán megpróbálsz előre nézni, vagy nem, és akkor örökké sírhatsz, hogy de sz*r az élet. Rajtad múlik.
2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt és van velem.. 6 év után


én bevallom: iszok

más nincs

2011. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült nagyszerű könyveket olvasnom, Popper Péter megnyugtató hitelessége, de Csernus markánsabb véleménye is elgondolkodtató volt.

Minden elmuló kapcsolatunkat megilleti a halálnak kijáró gyász.

Probáld megérteni és szeretettel elengedni.

2011. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy tudán szeretettel elengedni, mikor eddig ő okozta nekem a legnagyobb fájdalmat? Átvert, hazudott, megcsalt...
2011. nov. 26. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
á, látom sokan jártak így,én pasi vagyok, de nekünk is elég nehezen akar lezárulni a dolog.szerintem aki nagyon szerette a másikat, mindíg fogja valamenyire szeretni a másikat.erre a leg jobb megoldás:nem kell szerelmesnek lenni. és nincs szerelmi bánat.már amenyire van ilyesminek megoldása.
2011. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De úgy sem tudnék semmit tenni az ellen, hogy ne legyek szerelmes, bár biztosan óvatosabb lennék, de én nagyon tudok kötődni az emberekhez, és nagyon nehezen engedem el őket. A legjobban az fáj, hogy mindig azt hittem, ő szeret jobban, pedig ő azóta már 1 kapcsolaton is túl van, én meg még mindig sírok miatta néha... egyébkén Boldog Karácsonyt! :)
2011. dec. 24. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor te összejössz velem, és akkor majd meglátod, hogy menyire jobb, ha valakid van, mint ha egyedül sírsz.
2011. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!