Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, 4 évig. Szakítottunk, de ugyanúgy jóban maradtunk, amolyan nyílt kapcsolat alakult ki közöttünk. Én szerettem őt, és nem szerettem volna ha másik nője lenne, és nekem sem volt senkim, bár ismerkedtem. Úgy tudtam nincs nő a színen, de aztán csiripelték a madarak hogy egy nála 15 évvel idősebb nővel van együtt. Ez engem a padlóra küldött. Most éltem meg a szakítást igazából. Azóta egyedül maradtam, ő volt a lelki társam. Hogy tehetném magam túl ezen?
2011. okt. 2. 11:00
 1/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2011. okt. 2. 11:01
 2/4 valaki a tömegből ***** válasza:
60%
A legkönnyebb ha szerzel egy másik pasit, általában ez a leggyorsabb és legkönnyebb módja. Ha ezt nem tudod összehozni akkor a sok pia is hatásos szokott lenni. :)
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Sokan ilyenkor társaságba menekülnek, meg új kapcsolatokba, kalandokba stb... ez nem baj, de tudj egyedül lenni! Tudj egyedül maradni a fájdalmaddal. Ne akarj menekülni a fájdalom elől. Ezt is tudni kell átélni. Engedd át magad a fájdalomnak. Igaz nagyon nehéz, és pokoli érzés. Beszélgess a történtekről a barátaiddal, panaszkodd ki magad. Sírj ha sírnod kell. És egy idő után megunod. Komolyan. Meg fogod kérdezni magadtól, miért foglalkozok én ezzel ennyit?

Kelj fel a padlóról, porold le magad, emeld fel a fejed, és bizakodva tekints a jövőbe! Könnyű pozitívan gondolkodni, amikor jól mennek a dolgok. Ez mindenkinek megy. Most padlón vagy, és ezek az élethelyzetek azok, amikor megerősödhetsz, erős jellemet és önbizalmat építhetsz fel. Tedd meg hát most! Ha már így alakult, keresd a kiutat, kérdezd meg magadtól: Hogyan húzhatnék hasznot most ebből a helyzetből? Hogyan származhatna előnyöm ebből az egészből, mit kell tennem ezért? Jól jegyezd meg ezeket a kérdéseket, lebegjen a szemed előtt mindig, és jönni fog a válasz, rá fogsz jönni.

Ne hidd, hogy én könnyen beszélek, engem is most árult ez az az ember akiért tűzbe mentem volna, akire rábíztam az életemet, minden titkomat, és azt hittem, együtt fogjuk leélni az életünket, de nagyon csúnyán elárult. Egy világ omlott össze bennem. De felismertem, hogy előnyt kell kovácsolnom ebből az élethelyzetből, állni kell a sarat!

Még nem látom tisztán az utat, de az irány megvan! Erősek vagyunk!

2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12:05 Köszönöm, sokat segített az írásod! :)
2011. okt. 2. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!