Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

...13/L

Röviden: 2-3éve jártam egy akkori osztálytársammal. Buta voltam, csökönyös, gyerekes, és hamar szakítottam vele...a féltékeny barátnőm legnagyobb örömére. Később még egyszer próbálkozott, de határozottan visszautasítottam. Visszahúzódóbb, rendes fiú, nem olyan felvágós fajta. Naagyon jól néz ki, ezt ki is használhatná, de nem teszi. Pszintén szeretett, és én is őt, de akkor még nem nagyon érzékeltem mindennek fontosságát.

Azóta merőben megváltoztam, és gyakran szomorkodom afelett, miért voltam visszautasító, miért tettem mindazt úgy, ahogy tettem. Elszomorít, és úgy érzem, sajog a szívem utána, hogy újra megöleljen. Most már kicsit komolyabban veszem, és újra beleszerettem. Viszont...

...van az osztályunkban egy valóságos k***a, aki nem tűri el, ha másnak is pasija van. Azonnal megpróbálja lepattintani...szemtelen, nagypofájú, a fiúk kedvence. Ők sem tartják többre mint én, de megteszi nekik. Jó az alakja, bevállalós...és egyszerre több pasival is kamatyol! Amint felémnézett a fiú, akiről beszélek, egyből odariszálta magát hozzá. Feltünősködő kecske...nem tudom, mi a baj velem...talán hogy eljöttem abból az osztályból...de az is másfél éve már! Nem vagyok kövér, fekete, hullámos, hosszú hajam van, középmagas vagyok, fogszabályzóm sincs, folyamatosan mosolygok, és igyekszem mindenkivel kedves lenni.

Mivel hívhatnám fel a figyelmét magamra? Mit tegyek? Segítsetek, mert beleőrülök!


2010. dec. 28. 19:26
1 2
 11/16 Satanné ***** válasza:
ha nem irtad volna ki a korod, akkor is tudtuk volna hogy még gyerek vagy......gondolkodni tudsz azért....beszélgetni egy felnöttel felnött dolgokról nem nehéz........mindenképp lebuksz.....mert a fogalmazásodban még látszik........elöbb tanulj......6.osztályban még nem kéne csajozni/pasizni.....ha meg már 8.os vagy és azt hiszed szereted, akkor is.....nem ez most a Te idöd.......tanulj...hogy legközelebb ne kelljen ilyet kérdezned....értesz?nem bántani akarunk...legalábbis én nem.......de kicsi vagy Te még ehhez...az a fiú meg még nagyon éretlen egy ilyen gondolkodású lányhoz........
2010. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, az ő fogalmazása még mindig jobb mint a tiéd, szóval ez nem volt jogos, hogy "a fogalmazásodból látszik"
2010. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs agyam és ezért választ sem tudok mondani.
2010. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Satanné ***** válasza:
utolsó elötti...burkolt fogalmazásról még nem hallottál?? :) amúgy hidd el, idösebb vagyok......néha gyerek lélekkel.........a sok pont a mondataim között, meg nem azt jelentik, hogy nem tudok fogalmazni...ez a sok pont az élet kínja........bár ezt nem értheted......mindegy......lehet kritizálni, jogállamban élünk...
2010. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lol vagy csajszi :D sztem pattanhatsz mert a fiúk utálják ha szakítasz vele aztán ha ,,megérett" akkor ujra előveszed.x DDD nem kell semmit csinálj akinek tetszel az fog lépni és az ugy szeret ahogy vagy. nem pedig ha ,,kicsíped" magad :)
2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Oké, kössz a kommenteket. Habár meglepett, hogy egy korábbi kérdésnél még értelmesnek tartottak, itt meg gyerekesnek. :)

Azért hálás vagyok a válaszokért.

Mindenkinek megvan a maga véleménye.

HA mégis volna aki hozzátenne valamit, hát örömmel várom. :)

2010. dec. 31. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!