Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elegem van! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

...13/L

Röviden: 2-3éve jártam egy akkori osztálytársammal. Buta voltam, csökönyös, gyerekes, és hamar szakítottam vele...a féltékeny barátnőm legnagyobb örömére. Később még egyszer próbálkozott, de határozottan visszautasítottam. Visszahúzódóbb, rendes fiú, nem olyan felvágós fajta. Naagyon jól néz ki, ezt ki is használhatná, de nem teszi. Pszintén szeretett, és én is őt, de akkor még nem nagyon érzékeltem mindennek fontosságát.

Azóta merőben megváltoztam, és gyakran szomorkodom afelett, miért voltam visszautasító, miért tettem mindazt úgy, ahogy tettem. Elszomorít, és úgy érzem, sajog a szívem utána, hogy újra megöleljen. Most már kicsit komolyabban veszem, és újra beleszerettem. Viszont...

...van az osztályunkban egy valóságos k***a, aki nem tűri el, ha másnak is pasija van. Azonnal megpróbálja lepattintani...szemtelen, nagypofájú, a fiúk kedvence. Ők sem tartják többre mint én, de megteszi nekik. Jó az alakja, bevállalós...és egyszerre több pasival is kamatyol! Amint felémnézett a fiú, akiről beszélek, egyből odariszálta magát hozzá. Feltünősködő kecske...nem tudom, mi a baj velem...talán hogy eljöttem abból az osztályból...de az is másfél éve már! Nem vagyok kövér, fekete, hullámos, hosszú hajam van, középmagas vagyok, fogszabályzóm sincs, folyamatosan mosolygok, és igyekszem mindenkivel kedves lenni.

Mivel hívhatnám fel a figyelmét magamra? Mit tegyek? Segítsetek, mert beleőrülök!


2010. dec. 28. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
petra? :))
2010. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
netán ismerős a helyzet? :)
2010. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

kamatyol, feltünősködő kecske de aranyos vagy istenem

csak megkérdezném hogy tudod mi az a kamatyol? mertnem hinném hogy 13évesen több fiúval is

2010. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19:33 rohadtul :)) (első válaszoló)
2010. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

13 évesen már kamatyol? Több pasival is?

Te pedig 10 évesen halálosan szerelmes lettél ebbe a fiúba akivel szakítottál és most...

Atyaééééééég!!!! O.o

2010. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23 éve jártál valakivel? 10 évesen? Hova fajult ez a világ... Bár lehet, hogy csak én vagyok lemaradva. A véleményem az, hogy annak a riban k*rva p*csának szólj be egyszer, keverj le neki egy olyat, hogy majd egy életre megtanulja, hogy nem ő a főnök.
2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ,te még nem vagy tisztában azzal,hogy mi a szerelem.


Most őszintén minek neked pasi ?!

2010. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valóban. Legalább annyira nem vagy tisztában azzal, hogy mi az a szerelem vagy milyen szerelmesnek lenni, mint ahogyan azt sem tudod, hogy mi az, hogy kamatyol.
2010. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neki egy pasi az nem szerelem hanem menő
2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom, mit jelent a kamatyol, és kicsit (nagyon) tényleg durva kifejezés volt, de tudom mi a szerelem. Nem értem mi a gond azzal, hogy 13 éves vagyok, és miért hisz mindenki aaaannyira kisgyereknek.

Utánanéztem, és 6.-ban, vagyis két éve jártunk.

Miért hiszi mindenki, hogy ha 13 éves vagyok, akkor már unintelligens kis taknyos vagyok?! Ez az egy, amit nem bírok ép ésszel felfogni. Lehet, hogy egoista vagyok, és azért képzelem azt, hogy képes vagyok egy felnőttel gondtalanul beszélgetni interneten keresztül anélkül, hogy tudná, gyerek vagyok! Annyi mindent változtat az, ha kiírom a korom?

2010. dec. 29. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!