Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok-e, ha egy komoly kapcsolatban (csak az jöhet szóba) nekem elvárások a következők?

Figyelt kérdés

1. A lány gondolkodjon úgy, hogy ha mondjuk évekig jól megvannak a barátjával (bárki is az), akkor szívesen összeházasodik vele, szívesen elkötelezi magát.


2. Házasság előtt is legyen szeretkezés.


3. Zárjuk ki az abortuszt, ha vállalni nem tudjuk, adjuk örökbe a véletlenül becsúszott gyermeket, de ne pusztítsuk el.


2010. dec. 27. 11:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Megértem az abortusz melletti érveket.


De az egészségügyi kockázata is riaszt. Meddőség pl. Nem akarom, hogy ez történjen a kedvesemmel. Még mindig jobb, ha szül és később simán lehet gyereke, mintha abortusz miatt válna meddővé.


Én tudom, hogy a nő hordja ki a gyereket. De akkor is, ha nő lennék képtelen lennék elvetetni. Annál minden jobb.

2010. dec. 27. 14:19
 22/25 A kérdező kommentje:

Meg azt ugye nem kell mondjam: mindent amit lehet, megtennék a várandós barátnőmért. Szerintem sehogyan sem korrekt abortuszt csinálni. A felnevelést is meg lehet oldani, ha nagyon akarják a felek. Nem tetszik, mikor a karrier felborulásával érvelnek. Sokra megyünk, ha a karrier marad, de később nem jön össze a gyerek.


Kedves 77 %-os... Nem az egész világ bolondult meg. Te se, remélem én se. Vannak normális emberek.

2010. dec. 27. 14:26
 23/25 A kérdező kommentje:
Mivelhogy amint látod, én nem biztatok másokat a partner megcsalására meg effélék...
2010. dec. 27. 14:32
 24/25 anonim ***** válasza:
A harmadikkal nem értek egyet. Ha becsúszik egy baba, akit nem tudok eltartani, sem a barátom, nem fogom a szüleimnek adni, hogy neveljék, vagy nem fogom árvaházba dugni, ahol mindig lesz benne egy kérdés, hogy miért hagytam el és miért nem lehetett megoldani. Tönkretenném. Abortusz mellett voksolok.
2011. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted nem korrekt, de nem te vagy a nő. Főleg a nő életéről szól a dolog, nem pedig a tiédről. Ő hordja ki a babát, ő neveli fel, neked csak becsúszik.
2011. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!