Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok-e, ha egy komoly kapcsolatban (csak az jöhet szóba) nekem elvárások a következők?

Figyelt kérdés

1. A lány gondolkodjon úgy, hogy ha mondjuk évekig jól megvannak a barátjával (bárki is az), akkor szívesen összeházasodik vele, szívesen elkötelezi magát.


2. Házasság előtt is legyen szeretkezés.


3. Zárjuk ki az abortuszt, ha vállalni nem tudjuk, adjuk örökbe a véletlenül becsúszott gyermeket, de ne pusztítsuk el.


2010. dec. 27. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 3. ponthoz megfelelő lányt találni azért kell egy adag szerencse, mert azért ezek, főleg az 1. nem annyira gyakori, szerintem.

A 2. meg éppen most menő, sőt, lenézik azt, aki másképpen gondolja, csak ez sokszor a másik két pont rovására megy.

2010. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az első pont az korfüggő. Tizenévesen felesleges ezen agyalni. A többi stimmel. (Pláne a második nagyon fontos, illetve a harmadikat előzze meg a védekezés.)
2010. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindkét félnek úgy kell gondolkodnia, igen.


2. Ez szerintem természetes, nem szükségeltetik leírni.


3. Ezzel nem értek egyet. Természetesen elsősorban arra kell törekedni, hogy ne legyen gyerek, viszont ha tényleg becsúszik, és a pár úgy dönt, hogy abortusz lesz a dologból, az szerintem elfogadható.

2010. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hm... akkor hát szerintetek nagyon rosszak az esélyeim, ha ilyen leányzót keresek?
2010. dec. 27. 11:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. és a 3. pont abszolút természetes!

Szerintem minden lány arra vágyik, hogy sok év kapcsolat után feleségül menjen a nagy szerelméhez.

Én is erre vágytam. Megtaláltam azt az embert akivel szivesen leéltem volna az egész életem.

De 3 év után pár napja, karácsony előtt szakitott velem.


Szerintem nem ilyen lány találásához kell szerencse, hanem olyan pasihoz aki hasonlóan gondolkodik és szeretne házasodni. Manapság ez már kihalni látszik, a pasik csak szállnak egyik virágról a másikra, egyik ágyból a másikba, linkeskednek mégha komolyan is gondolja a párjuk csúnyán átverik nem becsülnek semmit.

Hogyan lehetne igy boldog házasságban gondolkodnia az embernek? :(

2010. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Nem annyira nehéz:) De ha szeret téged, akkor úgyis azon eszébe jut majd a házasság. Szóval ez miatt ne aggódj. Csak ne tini legyen, mert ők elég éretlenek sajnos:S (szerencsére van kivétel persze)
2010. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Rendesfiú/19 ***** válasza:

11:24


Sajnálom a szakításod:( Nem lehetett kellemes:( Remélem jól vagy:)

2010. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hm... akkor hát szerintetek nagyon rosszak az esélyeim, ha ilyen leányzót keresek?"


Nem. Nem nagyon. :) De, mindenesetre legyél türelmes. És főleg, védekezzetek, akkor a 3-ból egy pontot máris kiiktattál valamilyen szinten.

2010. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos azzal áltattam magam, hogy ő is komolyan gondja velem, hogy igazán szeret engem és én vagyok az a lány akivel le szeretné élni az életét. Szerencsésnek éreztem magam hogy a sok link pasi között találtam egy ilyet. De sajnos ő is átvágott. Csak addig kellettem neki amig nem talált jobbat.

Nagyon kevés pasi akar komoly kapcsolatot és közülük is még kevesebben házasságot. A többség pedig komoly kapcsolat-házasság ide oda ugyanugy járna félre mintha nem lenne senkije. Ilyenek a pasik sajnos. Én inkább elmegyek apácának, mert már hánynom kell ezektől!!

2010. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!