Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uge megpróbáltok nekem tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uge megpróbáltok nekem tanácsot adni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a barátnőmet, mindketten a 20-as éveink elején járunk.

Egy vidéki buta kislányként ismertem meg, aki 400 km-ről jött ide bp-re dolgozni egy hipermarketbe (én diplomás vagyok).

Akkoriban könnyed életet éltem, gondoltam jó lesz egy ideig, max egy pár éjszakát eltöltök vele; hozzá kell tenni, hogy olyan testi hátránnyal élek, ami miatt belül azzal mentem a lelkem minden új nőnél, hogy legalább egy éjszakát sikerül eltöltenem vele aztán vagy elhagy vagy sem, tehát ez is benne volt.. Többségében egyik sem hagyott el emiatt.

Ezek ellenére még is úgy alakult, hogy már két éve együtt vagyunk azok ellenére, hogy már mind ketten csalódtunk kicsit a másikban; de valami akkor is összetart minket.

Elkezdtem őt a tanulásra orientálni, mára már nem olyan buta kislány...

A hipermarketet otthagyta és tanulni kezdett itt bp-en; nem ment haza hanem miattam itt Pesten tanult inkább.

Most hogy vége lesz a sulinak, a szülei már nem tudják finanszírozni tovább a taníttatását és valószínűleg haza kell mennie.

Azt mondta, hogy ha összeköltözünk nem megy haza, de ha nem muszáj, mert itt minek dolgozzon ha otthon is tud, tovább tanulni meg a szülei dámogatása nélkül nem tud.

A probléma, hogy hiába szeretem és megszoktam stb., még sem szeretném összekötni vele az életemet, nem ő aza nő akiről én álmodtam, a családja sem olyan; és itthonról sem szeretnék elköltözni.

Ha hazamenne és soha többé nem látnám nagyon rossz lenne most belegondolva...

Segítsetek, hogy hogyan próbáljam júniusig elfelejteni őt, hogy könnyebben tudjam majd elengedni majd!


Előre is nagyon köszönöm nektek

23 / F


2010. dec. 27. 00:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves 19 éves leányzó!

Szerinted itt most a pénzen van a hangsúly?

Ha én vak létemre megtudtam csinálni egy diplomát, akkor egy látó ember miért nem tud? Ha valaki nagyon akar tud... De itt még a diploma sem a lényeg, hanem buta az egész családja, és hiába letsz érettségie még sincs azon az értelmi szinten mint én.

Ennek ellenére nem tudok elszakadni tőle..

2010. dec. 27. 01:18
 12/25 sasna ***** válasza:

ha vak vagy, most h irkálsz?


amugy a pénz.. érted? a pénz.. az fontos, és anélkül nincs egyetem..

2010. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

[link]


Itt megnézheted, hogy egy vak ember, hogyan használja a számítógépet ha érdekel.

Egyébként meg kollégiumba lakni és suliba járni legalább havi hatvanezer forintot igényel.. Kollégiumnak is van díja, a suliba is kell valamennyi meg enni is kell nem de?

Hihetetlen, hogy miket kell itt megmagyaráznom.:D

2010. dec. 27. 01:26
 14/25 anonim ***** válasza:
Egy háziállat is van olyan megbízható és irányítható, talán pótolhatná...
2010. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 sasna ***** válasza:
mondjuk, én külföldi vagyok, itt nincs ösztöndij, hanem találd fel magad alapon megy a dolog.. de akkor is, ha nem is tanul tovább, akkor mi van? nem tud, és kész.. kell hozzá pénz, és azt honnan teremtse elő, ha egyszer a szülei nem tudják kifizetni? :S
2010. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Drága gyerekek itt most nem ez a lényeg...

Választanom kell, hogy összeköltözöm vele, vagy hazamegy és soha többé nem látom.

Tanulni itt nem tud, dolgozni meg azért nem akar itt, hogy egyedül tengődjön egy albérletbe s rámenjen az gész fizetése, eddigis csak én miattam volt pesten.

Tehát csak akkor maradna pesten és dolgozna itt, ha van értelme vagyis, ha összeköltözöm vele.

Én nem szeretném, már le írtam az okait. Értelmiszint, család, stb. És lehet benne van az is, hogy nem akarok kiszálni a nyugodt kis fészkemből...

Valahogy pár hónap alatt ki kéne ábrándulni belőle, hogy szakítani tudjak vele...

2010. dec. 27. 01:32
 17/25 anonim ***** válasza:

támogasd a saját pénzeddel. persze ez akkor menne, ha életed szerelme lenne. de mivel nem az, így valsz el kell hagynod, vagy most vagy később, de akkor még meddig akarod halasztani? mit szeretnél még tőle?

sajnos neked kell meghozni a döntést valamikor, amikor elhagyod. azt nem szép megvárni hogy legyen egy másik esélyes, hogyha kilépsz akkor vele vigasztalódj, bár tudom hogy úgy a legkönnyebb talán, nameg önérdekből a legjobb. én is csak elméletben tudom a szépet meg a jót.

a helyedben valsz szakitanék. hamár ilyen komolyra fordult hogy összeköltözés lenne, de te nem akarsz mellette maradni sokáig.


üdv

2010. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 sasna ***** válasza:
te is tudod, akkor hagyd a csajt..
2010. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amennyire szereted, túléled.
2010. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

:(((

Tehát azért vagy vele, mert félsz, hogy a testi hibád miatt más nőd nem lesz, és praktikus, hogy van egy luk, amit használhatsz.

Cserébe neked nem kell tenned semmit.

És a lány alakítsa úgy az életét, hogy ez a helyzet ne változzon, ami jelenleg neked előnyös, még ha az ő élete ebbe tönkre is megy.

Miközben ennyi év után még csak össze se akarsz költözni vele (holott nyilvánvaló, hogy ő azért "zsarolt" meg ezzel, mert szeretne veled összeköltözni).


Szakíts vele most, és júniusra elfelejted.

Mindkettőtöknek ez lesz a legjobb.


A testi hibád gondolom, hogy szív nélkül születtél. Vagy farok nélkül, ha nem vagy elég tökös, hogy ezt bevalld magadnak vagy neki.


Állj neki drogozni, attól ellazulsz.

Ide tudnék sorolni pár nem hízelgő jelzőt.

2010. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!