Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uge megpróbáltok nekem tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uge megpróbáltok nekem tanácsot adni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg a barátnőmet, mindketten a 20-as éveink elején járunk.

Egy vidéki buta kislányként ismertem meg, aki 400 km-ről jött ide bp-re dolgozni egy hipermarketbe (én diplomás vagyok).

Akkoriban könnyed életet éltem, gondoltam jó lesz egy ideig, max egy pár éjszakát eltöltök vele; hozzá kell tenni, hogy olyan testi hátránnyal élek, ami miatt belül azzal mentem a lelkem minden új nőnél, hogy legalább egy éjszakát sikerül eltöltenem vele aztán vagy elhagy vagy sem, tehát ez is benne volt.. Többségében egyik sem hagyott el emiatt.

Ezek ellenére még is úgy alakult, hogy már két éve együtt vagyunk azok ellenére, hogy már mind ketten csalódtunk kicsit a másikban; de valami akkor is összetart minket.

Elkezdtem őt a tanulásra orientálni, mára már nem olyan buta kislány...

A hipermarketet otthagyta és tanulni kezdett itt bp-en; nem ment haza hanem miattam itt Pesten tanult inkább.

Most hogy vége lesz a sulinak, a szülei már nem tudják finanszírozni tovább a taníttatását és valószínűleg haza kell mennie.

Azt mondta, hogy ha összeköltözünk nem megy haza, de ha nem muszáj, mert itt minek dolgozzon ha otthon is tud, tovább tanulni meg a szülei dámogatása nélkül nem tud.

A probléma, hogy hiába szeretem és megszoktam stb., még sem szeretném összekötni vele az életemet, nem ő aza nő akiről én álmodtam, a családja sem olyan; és itthonról sem szeretnék elköltözni.

Ha hazamenne és soha többé nem látnám nagyon rossz lenne most belegondolva...

Segítsetek, hogy hogyan próbáljam júniusig elfelejteni őt, hogy könnyebben tudjam majd elengedni majd!


Előre is nagyon köszönöm nektek

23 / F


2010. dec. 27. 00:54
1 2 3
 1/25 sasna ***** válasza:
ugyse szeretted, akkor meg nem mind1?
2010. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz. És ha soha többet nem fogsz találni még egy ilyen nőt? Akkor verheted a fejedet a falba.


Zavaros a sztori. Mit kell finanszírozni ha vége a sulinak? Dolgozzon és költözzetek össze. De ha nincs semmi pénze akkor ne te álljad a bulit 100%-ban. Ha pedig nem vagy szerelmes akkor mit aggódsz?

2010. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
lépj ki a windowsból!
2010. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kényelmetlenség mindenképpen lesz, de egy kis heverészés biztosan kárpótolna.
2010. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Természetesen nem igaz, hogy nem szerettem ill. em szeretem, azért maradtam vele...

Ahoz, hogy továbbra is pesten maradhasson vagy tovább kell tanulnia, de a szüleinek arra nincs pénze. Dolgozni meg megint nem akar itt, mert otthon is tudna.

Csak akkkor maradna itt és dolgozna, ha összeköltözöm vele. De én ezt vele nem szeretném.

Én inkább azt szeretném ha tanulta mé és koleszba lakna mint eddig..


Remélem így érthetőbb..

2010. dec. 27. 01:09
 6/25 A kérdező kommentje:

Kedves mások baján gúnyolódók!


Azt tudom mondani nektek:

Ma nekem, holnap nektek!


Én majd akkor nem fogok gúnyolódni rajtatok...

2010. dec. 27. 01:11
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért nem kell neked, mert nincs annyi pénze? Már az elején kihangsúlyoztad, hogy te diplomás vagy. Ha most komolyan azért nem ő az igazi neked mert nem tud rendesen továbbtanulni mert nincs rá pénze, akkor tudod, hogy mi a véleményem? Töröld ki a s*gged a diplomáddal!

19/L

2010. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 sasna ***** válasza:
sztem hagyd ott.. jobban jár :)
2010. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
El kell hogy mondjad neki, hogy nem ő életed szerelme és ezért nem fogsz összeköltözni vele. De baráti tanácsként azt javaslod neki, hogy maradjon itt, tanuljon tovább stbstb... Ezt vagy megfogadja vagy nem. De valójában nem csak arról van szó, hogy nem mered elkötelezni magad és jó az otthon kényelme?
2010. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ő változzon meg a kedvedért, de te lusta vagy bármit is tenni érte, és valószínűleg azért szereted, mert kényelmes, hogy van. Ezért kellene sajnálni téged?
2010. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!