Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok? Vagy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Vagy mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

van egy évfolyamtársam,fiú nagyon helyes vicces kedves!

nem tudom mi van velem ha meglátom mintha hevesebben verne a szívem,izgulok h vajon jól nézek e ki stb

most volt köztünk egy kis feszkó mert úgy éreztem kihasznál de szerintem ez is a szerelemtől volt

amikor más lányokat csípdes meg udvarolgat nekik szinte felrobbanok annyira féltékeny vagyok,de mivel nem vagyok szép meg kövér vagyok de belül sztem meg mások szerint is kedves segítőkész,nem merem megmondani h tetszik ,nálunk ez olyan ciki főleg mert csak 14 évesek vagyunk

tényleg szerelem?

am meg most karácsonykor is kaptam tőle smst és én is irtam neki,de egy kicsit olyan volt... szval valami olyan hogy ha szüksége van rám minden körülménybem megtalál.hogy értelmezi?


2010. dec. 25. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szval ő küldött nekem egy olyat hogy teljesüljenek vágyaid,kerüljpön el a bánat

erre én az előzőleg már említett smst

tovább erre nem reagált sehogy se

2010. dec. 25. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:

valószínű hogy szerelmes vagy


de "más lányokat csípdes meg udvarolgat nekik"

az hogy több lánynak is udvarol egyszerre az számomra nem tisztességes=/ egy lányt válasszon akit tényleg szeretne ne 600-nak udvaorljon mert ha egyikkel sikerül akkor a többi 599 lány meg bőgjön?=/

2010. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

meg fiatalok vagytok... valoszinu fellangolas ezt marcsak a 20 eves fejemmel tudom megmondani annyi fiu utansirtam ennyi idosen kesobb meg nevetni fogsz rajta...

mennj el sportolni, probalj lefogyni..ha nem eszel kenyeret csak 2 honapig sokat fogsz vltozni..este kocogj egy vagy fel orat... utana meg nem kell aggodni, nem lesz ilyen kisebbseg erzesed a tested miatt es batran te is beprobalkozhatsz..sot addigra mar lehet jobbt talalsz

2010. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szentem csak belezúgtál, csak szeretnél belé szerelmes lenni!
2010. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!