Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S.! Veletek is ez van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Veletek is ez van? Néha rám jön a "nagyon szerelmes vagyok" érzés :$

Figyelt kérdés

Imádom a páromat. Nem tudunk mindennap találkozni, de nagyon nagyon szeretem. Minden rendben van köztünk, csak olyan nehéz, mert néha rám jön egy olyan érzés, hogy "sírnom kell, annyira szeretem". Mindenről ő jut eszembe.:)

Jó is meg rossz is.

Valaki tapasztalt hasonlót?


2011. máj. 11. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vááááá én is így vagyok ezzel. Jól megvagyunk, minden. Mikor elmegy elkezdek bőgni. Folyton Rajta jár az eszem. Hiányzik. Legszívesebben minden fél órába felhívnám h mivan vele. Mikor találkozunk. De nem tehetem, mert azzal eltaszítanám magamtól. Ja...és rám nem néha jön rám, hanem mindig rajtam van. Néha már elgondolkodom h ez normális e? Mi a jó ebbe nekem? Ha nem lenne az életemben akkor tök nyugis lennék:-) Persze imádom,csak néha elgondolkodtató. 22L
2011. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel.:) Hullámokban rám tör, aztán lecsillapodik az érzés. Olyan furcsa:S
2011. máj. 11. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normàlis az ézelmi szàlak ingadozàsa.
2011. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így érez, aki szerelmes. Én 5éve vagyok együtt a férjemmel, de ha elutazik több napra nélkülünk, akkor már második este már nagyon sírhatnékom van :) de olyankor megölelgetem a lányunkat :) 28L
2011. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vannak barátaitok?:S
2011. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak barátaink. De nem szívesen beszélek velük az érzéseimről.
2011. máj. 11. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az előzőek nem ugyan arról beszélnek, mert ők arra gondolnak, hogy ha elmegy, és nincs velük, akkor van ilyen érzésük.

Ha arra gondolsz, amire gondolok, akkor velem is előfordul. De akkor is, ha ott van mellettem. Csak úgy elönt a szeretet...

2011. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan.:)
2011. máj. 11. 20:51
 9/13 A kérdező kommentje:
És ilyenkor eszembe jutnak a "régi" szép idők, amikor még csak ismerkedtünk, és vártam rá.:)
2011. máj. 11. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen, sokszor, volt már hogy velem volt, ránéztem és elsírtam magam, mert annyira tetszik és annyira szeretem...:) Meg mikor nincs velem akkoris sokszor volt már ez hogy annyira imádom hogy tényleg eltudnék repülni...:) És ez nem komolytalan, szerintem 8 hónap nem komolytalan...:)

15L (közhelyes, de így van...)

2011. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!