Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég régóta ismerjük egymást. Régebben úgy volt, hogy összejövünk de aztán nem lett belőle semmi mert elköltöztek. De most ismét itt laknak és sokat találkozunk és nagyon erős kötelék van köztünk. Nem régen rákérdezett, hogy mi lenne ha összejönnénk? Sajnos elutasítottam mert van egy pici kisebbségi komplexusom és úgy éreztem nem vagyok elég jó neki. Borzalmas volt elutasítani. Sokat sírtam. Most viszont összejött egy lánnyal aki egyáltalán nem hozzá való. Szó szerint egy r*banc aki mindenkivel összefekszik. Kikérte a fiú a véleményem én pedig elmondtam, hogy mit gondolok és azt mondta, hogy annyira hálás nekem és még egy másik személynek, hogy elmondtuk neki, hogy milyen ez a lány. Annyira boldog vagyok most mert úgy éreztem, hogy féltem őt. Egyre jobban elhatalmasodik rajtam ez az érzés, hogy nekem ő kell. Nagyon hezitálok, hogy most mi is van. Szerintetek szeretem? Megmondjam neki?
2010. dec. 23. 23:48
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ha nem lennél elég jó neki, akkor nem ajánlotta volna fel neked ,hogy legyetek együtt.

Valószínűleg most még csak fellángolás, de majd biztosan szerelmes leszel belé, ha összejöttök:)

Szerintem mond el neki, hogy legutóbb rosszul döntöttél, mert féltél, hogy nem vagy elég jó neki. De átgondoltad a dolgokat és úgy érzed ,hogy vele szeretnél lenni. Vagy valami hasonlót mondhatsz:)

2010. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, még addig próbáld meg/visszaszerezni, amíg nem találja meg megint egy ilyen "r*ibanc", ahogy írtad az előző barátnőjéről.


Bár, nem akarlak megijeszteni, de gondolj végig még valamit: nem tudom, te milyen vagy, de nem fordul elő nálad rendszeresen, hogy valami "csak azért is" kell? Mert ha nem lehet tiéd, akkor már kell? Ha ez túl gyakori, akkor tölts el vele egy kis időt, és csak akkor próbálkozz vele, ha tényleg jól érzed magad és meg sem fordul a fejedben, hogy miért vagy most vele. Ha az előbbi nem igaz rád, akkor igen, szerelmes vagy, vagy legalábbis leszel hamar, akkor hajrá! :)

2010. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó válaszolónak üzenem hogy nem vagyok olyan de tényleg. :) Azt hiszem tényleg szeretem ezt a fiút :$
2010. dec. 24. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!